קבוצה למציאת עבודה בג'אווה

תמונה של ריאיון עבודה - מציאת עבודה בפיתוח תוכנה בג'אווה - life michael programming courses
בקבוצה Java Jobs in Israel ניתן למצוא משרות בפיתוח תוכנה באמצעות Java. הקבוצה משמשת הן מפתחים אשר מחפשים עבודה והן חברות שמגייסות.

Share This Post

קבוצות למציאת עבודה
כדי לסייע למפתחים במציאת עבודה בפיתוח תוכנה (מצד אחד) וכדי לסייע לחברות בגיוס מפתחים (מצד שני) הקמנו קבוצות אשר מתמקדות במשרות בפיתוח תוכנה. כל קבוצה מתמקדת בתחום אחר בפיתוח תוכנה. הקבוצות משמשות הן מפתחים אשר מחפשים עבודה בפיתוח והן חברות אשר מגייסות. את רשימת הקבוצות שאנו מנהלים ניתן למצוא בפוסט קבוצות למציאת עבודה שפורסם באתר של life michael (בעברית). אחת הקבוצות למציאת עבודה היא הקבוצה Java Jobs in Israel, אשר מתמקדם במציאת עבודה בפיתוח באמצעות Java. 

אין בעיה למצוא עבודה בפיתוח תוכנה
אין שום בעיה למצוא משרות לא מאויישות בפיתוח תוכנה. הבעיה האמיתית איננה במציאת עבודה. הבעיה האמיתית היא במציאת מפתחים. אם המציאות הזו איננה מוכרת לך אני ממליץ לקרוא את הפוסט פרדוקס המחסור במתכנתים אשר פרסמתי באתר של life michael (בעברית). 

מציאת המשרה הראשונה בפיתוח תוכנה
מציאת המשרה הראשונה בפיתוח תוכנה למפתחים חסרי ניסיון תמיד הייתה ותמיד תהיה קשה באופן מיוחד. כדי לסייע לכל מי שמנסה למצוא עבודה בפיתוח תוכנה ומחפש את המשרה הראשונה בפיתוח תוכנה גיבשתי רשימה של פעולות שניתן לעשות כדי להצליח במשימה. את הרשימה פרסמתי בפוסט מציאת המשרה הראשונה בפיתוח תוכנה.

קבוצות מקצועיות למפתחי תוכנה
כדי לסייע למפתחים להמשיך ולהתעדכן בנושאים המקצועיים הרלוונטים, יצרתי קבוצות מקצועיות אשר מאפשרות למפתחי תוכנה להכיר קולגות בתחום, ולהמשיך ולהתעדכן. ניתן למצוא רשימה מסודרת של הקבוצות הללו בפוסט קבוצות מקצועיות בינלאומיות למתכנתים ובפוסט קבוצות מקצועיות למתכנתים בעברית. שני הפוסטים פורסמו באתר life michael (בעברית). 

הקהיליה life michael academy באתר meetup.com
דרך נוספת להמשיך ולהתעדכן בתחומים השונים שקיימים בפיתוח תוכנה היא להצטרף לקבוצת המיטאפ life michael academy. קבוצה זו משמשת בסיס לקהיליה של מפתחי תוכנה, ואחת לחודש מתקיים במסגרתה מפגש מקצועי. בעבר המפגשים התקיימו בעברית (בדרך כלל הם התקיימו ב-Google Campus). עם הופעתה של מגיפת הקורונה המפגשים החלו להתקיים אונליין ובאנגלית, והקהיליה שהייתה מקומית הפכה לקהיליה בינלאומיות. כיום חברים בקהיליה למעלה מ-4000 מפתחים. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences