קורס Java הוא רק ההתחלה

banner for java is only the beginning - life michael premium professional training services
קורס בשפת התכנות Java זו רק ההתחלה. זהו הבסיס להמשך. קורס איכותי ויסודי יגרום להיווצרות יסודות חדשים להמשך.

Share This Post

קורס תכנות ב-Java הוא הצעד הראשון
לעיתים קרובות, אני פוגש סטודנטים שחושבים שאם ילמדו את שפת התכנות Java הם יוכלו באמצעות הידע שיהיה להם ב-Java למצוא עבודה. המציאות היא שבכל המשרות שבהן נדרש ידע ב-Java נדרש ידע נוסף בנושאים אחרים. לימוד שפת התכנות Java הוא רק הצעד הראשון. 

שפות תכנות אשר מבוססות על שפת התכנות Java
קיימות היום שפות תכנות מתקדמות אשר מבוססות על שפת התכנות Java, שהלימוד שלהן איננו מומלץ למי שאין לו ידע מוקדם ב-Java. כך למשל, שפת התכנות Scala. למרות שטכנית ניתן ללמוד לפתח באמצעות Scala גם ללא ידע ב-Java זה כלל לא מומלץ. גם משום שבקוד שאנו כותבים ב-Scala אנו נשלב לעיתים שימוש במחלקות שהוגדרו ב-Java וגם משום שלעיתים אנו נפתח מערכות ב-Scala אשר משלבות בתוכן שימוש בקוד אשר כתוב ב-Java. דוגמא נוספת היא שפת התכנות Kotlin. הקוד שנכתוב ב-Kotlin עשוי לעיתים לעשות שימוש במחלקות שהוגדרו ב-Java. לפיכך, לא מומלץ ללמוד Kotlin מבלי שיודעים Java תחילה. 

פיתוח אפליקציות עבור מערכת ההפעלה Android
פיתוח native applications עבור מערכת ההפעלה Android נעשה כיום באמצעות שפת התכנות Kotlin או שפת התכנות Java. ה-API של מערכת ההפעלה Android זמין גם ב-Java וגם ב-Kotlin. תהליך הכשרה יסודי לפיתוח אפליקציות למערכת ההפעלה Android לא יוכל להצליח ללא ידע והבנה ברמה גבוהה של שפת התכנות Java

פיתוח מערכות צד שרת באמצעות Java
בין אם מדובר בפיתוח צד השרת של web applications או צד השרת של מערכות אחרות, לימוד שפת התכנות Java איננו מספק. כדי לפתח את צד השרת של מערכות web יש ללמוד נושאים נוספים ששייכים ל-Java EE, כגון JavaServlets ו- JSP ו/או EJB או נושאים אשר שייכים ל-frameworks ב-Java שאינם חלק רשמי מ-Java EE, כגון Spring Framework. לימוד שפת התכנות Java הוא רק הצעד הראשון בדרך ארוכה. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

professional group for software development managers
קורסים למנהלים

הקבוצה למנהלי פיתוח ו-CTOs

שפת התכנות Java פופולרית באופן מיוחד במערכות אשר משמשות חברות גדולות. מפתחי Java רבים מתקדמים במהלך הקריירה שלהם לתפקידים ניהוליים.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences