האם הקורס כולל תרגול?

learning programming through coding - life michael premium professional training
כפי שלא ניתן ללמוד שחיה בהתכתבות כך גם לא ניתן ללמוד שפת תכנות מבלי לכתוב קוד. עם זאת, הזמן של השיעור מאד יקר ועל כן חלק מהתירגול מתבצע בבית.

Share This Post

לא ניתן ללמוד שחיה מבלי להיכנס למים

בדיוק כפי שלא ניתן ללמוד לשחות בהתכתבות, כך גם לא ניתן ללמוד תכנות מבלי להתנסות בכתיבת קוד. תיכנות בין אם מדובר בסטודנטים בתחילת דרכם או במפתחי תוכנה מנוסים, תהליך הלימוד חייב לכלול כתיבת קוד. את היקף התירגול וסוג התרגילים יש לקבוע כחלק מהמימוש של המודולוגיה Extreme Blended

ניצול יעיל של המפגשים בקורס

המרכיב העיקרי בעלויות הקורס הוא הזמן. העלות של מדריך מקצועי איננה נמוכה, וכך גם עלות הזמן של מפתחים שכבר עובדים בפיתוח תוכנה. כדי לנצל באופן יעיל את הזמן שמוקצה להדרכה יש לשאוף ככל האפשר לתירגול בזמן שבין מפגש למפגש. מצד שני, יש להתחשב באוכלוסיית התלמידים. תלמידים שהם כבר הורים לילדים קטנים לא יכולים להקצות מזמנם החופשי זמן לתירגול בהיקפים גדולים. כחלק מהמימוש של המתודולוגיה Extreme Blended גם שיקול זה נלקח בחשבון. בכל הנוגע לקורסי הפרמיום הציבוריים, היקף התירגול המקובל הוא בהיקף כזה שיאפשר לתלמידים עם רקע בפיתוח תוכנה להשתתף בקורס עם מינימום נדרש של השקעה בזמן (אם בכלל) מעבר למפגשים עצמם. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

Learning Java
Java

יצירת מערך של אובייקטים בג׳אווה

מערך של אובייקטים בשפת התכנות ג׳אווה הוא, למעשה, מערך של references לאובייקטים. כל תא במערך של אובייקטים דומה למשתנה אשר יכול להחזיק ב-reference לאובייקט.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences