להישאר מעודכן באמצעות newsletters מקצועיים

Software Development Professional Newsletters
קיימות דרכים רבות להישאר מעודכן מקצועית בנושאים השונים בפיתוח תוכנה. אחת מהן היא להצטרף לרשימות התפוצה של newsletters מקצועיים.

Share This Post

באמצעות newsletters מקצועיים (כל אחד מתמקד בנושא מסויים) ניתן להישאר עדכני בכל הנוגע לשינויים וחידושים בשפות התכנות, הספריות וה-frameworks השונים. כל שיש לעשות הוא להצטרף לרשימת התפוצה של ה-newsletter אשר מכסה את הנושא שבו יש לנו עניין.

עידכונים מקצועיים למנהלים

בכל הנוגע לעידכונים מקצועיים למנהלים (CTOs ומנהלי פיתוח, למשל), לא כל העידכונים רלוונטים. באמצעות life michael newsletter ניתן להתעדכן בחידושים ובשינויים העיקריים (אלה הם בדרך כלל גם החידושים והשינויים שרלוונטים למנהלים). 

קבוצות מקצועיות

דרך נוספת להישאר מעודכן בשינויים והחידושים הטכנולוגים היא להצטרף לקבוצות המקצועיות השונות. בדרך כלל כל קבוצה מקצועית מתמקדת בתחום מסוים. קיימות קבוצות שמתנהלות באנגלית וקיימות קבוצות שמתנהלות בעברית

אנו ממליצים באופן מיוחד לכל מנהל להצטרף לקבוצה Software Development Management ולהתעדכן דרכה בחידושים ובשינויים הטכנולוגיים אשר חשוב שכל מנהל יתעדכן בהם. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

karate and software development
מאפייני ההדרכה

קווי הדימיון בין פיתוח תוכנה וקראטה

לקראטה ולפיתוח תוכנה הרבה מאפיינים דומים. היכרות מוקדמת עם המאפיינים הללו עשויה לסייע בהעצמה אישית בתהליך ההכשרה האינסופי בפיתוח תוכנה.

קורס למנהלים אשר נועד להקנות הבנה בעולם הטכנולוגי של פיתוח תוכנה

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences