הקניית חכה שתאפשר לימוד עצמאי

learn how to learn programming
במהלך הקורס Fullstack רוכשים המשתתפים ידע והבנה בסיסיים במגוון גדול של טכנולוגיות ושפות תכנות. מדובר בטעימות

Share This Post

הקורס Fullstack Development מיועד למנהלים אשר מעוניינים לרכוש ידע והבנה בסיסיים בטכנולוגיות השונות לפיתוח תוכנה, לרבות שפות תכנות, פלטפורמות וספריות. קורס זה איננו מיועד למפתחי תוכנה אשר מעוניינים לעסוק בפיתוח תוכנה בעולם ה-web. 

צעדים הראשונים במסגרת לימוד עצמי

בכל נושא ונושא שקורס זה מכסה, אנו מקפידים לכלול הנחיה לביצוע הצעדים הראשונים בלימוד עצמאי מקיף יותר של אותו נושא. בכל נושא ונושא מוקנית החכה (מוקנית ההבנה הבסיסית ביותר) אשר תאפשר לתלמיד/ה בקורס להמשיך ולהרחיב את הידע וההבנה באמצעות לימוד עצמי. 

מנהלים בעלי רקע טכנולוגי חזק

לעיתים קרובות למנהל כבר יש רקע טכנולוגי כלשהו. במקרים אלה, בדרך כלל מדובר ברקע טכנולוגי שאיננו עדכני. קורס זה מיועד לכל מנהל, בין אם כבר יש לו/ה רקע טכנולוגי ובין אם לאו. הכלים שקורס זה מקנה יוכלו לסייע לכולם, ובייחוד לאלה שכבר יש להם רקע טכנולוגי

מנהלים בעלי הבנה טכנולוגית ברמה גבוהה עתידים להצליח יותר בעבודתם הניהולית. הקורס Fullstack Development נועד לסייע לכל מנהל לגשר על הפער הקיים בינו לבין מפתחי התוכנה בארגון שבו עובד. הידע הבסיסי שקורס זה מקנה בתוספת הכלים שמאפשרים המשך לימוד עצמאי במידה הנדרשת מסייעים למשתתפי הקורס לגשר על הפער האמור. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

karate and software development
מאפייני ההדרכה

קווי הדימיון בין פיתוח תוכנה וקראטה

לקראטה ולפיתוח תוכנה הרבה מאפיינים דומים. היכרות מוקדמת עם המאפיינים הללו עשויה לסייע בהעצמה אישית בתהליך ההכשרה האינסופי בפיתוח תוכנה.

קורס למנהלים אשר נועד להקנות הבנה בעולם הטכנולוגי של פיתוח תוכנה

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences