הטבות ומבצעים לכבוד Black Friday לשנת 2023

Black Friday 2023
חגיגת המבצעים והקניות לכבוד Black Friday לשנת 2023 החלה. המבצעים שלנו השנה ממוקדים בשפות Java, Python ו-JavaScript. הזדמנות מעולה גם לעשות את הצעדים הראשונים וגם לחסוך בכסף.

Share This Post

לקראת Black Friday 2023 החלטנו להצטרף לחגיגת הקניות ולייזום מגוון גדול של מבצעים. את הפירוט המלא של כל המבצעים לקראת Black Friday לשנת 2023 ניתן למצוא בפוסט שפורסם בקישור לקראת Black Friday 2023 החלטנו להצטרף לחגיגת הקניות ולייזום מגוון גדול של מבצעים. את הפירוט המלא של כל המבצעים לקראת Black Friday לשנת 2023 ניתן למצוא בפוסט שפורסם בקישור https://lifemichael.com/he/black-friday-2023-sale. מומלץ להעיף מבט. 

קורסים בסיסיים בשפות התכנות Python, JavaScript ו-Java

אחד המבצעים לכבוד Black Friday 2023 מאפשר לנו לרכוש קורס בודד ב-Udemy באחד התחומים הבאים: Java, JavaScript ו-Python, ולקבל את כל יתר הקורסים שפיתחנו באותו תחום שנבחר בחינם (לדוגמא: קניית קורס אחד ביודמי בנושא Java תאפשר לקבל את כל הקורסים בנושא Java). זוהי הזדמנות פנטסטית להנות מקורסים רבים, לרבות קורסים שמיועדים למתחילים, בעלות כוללת נמוכה במיוחד. 

קורס ללימוד Python באופן אסינכרוני ב-life michael professional

שתי שפות התכנות שמומלץ להתחיל בהן (בעיקר תודות לעקומת הלימוד הידידותית שיש לכל אחת מהן) הן JavaScript ו-Python (ובייחוד Python). במסגרת המבצעים שפורסמו לקראת Black Friday לשנת 2023, כל מי שירכוש את הקורס תיכנות בפייתון ב-life michael professional (לשעבר life michael academy) יזכה לקבל בחינם גם את הקורס תיכנות בג׳אווה סקריפט

המבצעים לכבוד Black Friday יהיו בתוקף עד ה-10 בדצמבר,2023. במידה שמעוניינים לממש את אחת ההטבות יש לשלוח מייל לכתובת info@lifemichael.com, לא יאוחר מה-10 בדצמבר, 2023. 

 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

karate and software development
מאפייני ההדרכה

קווי הדימיון בין פיתוח תוכנה וקראטה

לקראטה ולפיתוח תוכנה הרבה מאפיינים דומים. היכרות מוקדמת עם המאפיינים הללו עשויה לסייע בהעצמה אישית בתהליך ההכשרה האינסופי בפיתוח תוכנה.

קורס למנהלים אשר נועד להקנות הבנה בעולם הטכנולוגי של פיתוח תוכנה

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences