השימוש ב-types בקוד שאנו כותבים בפייתון

Using Types in Python
בקוד שאנו כותבים ב-Python ניתן להשתמש ב-types. באמצעות כלי מתאים נוכל לוודא תאימות מבחינת ה-types בכל קריאה להפעלת פונקציה ובכל השמה של ערך.

שתפו פוסט זה

כאשר אנו מציינים את ה-types של משתנים, פרמטרים של פונקציות ושל הערכים שפונקציות מחזירות אנו מאפשרים שימוש בכלים שמטרתם לוודא התאמה מבחינת ה-type בכל השמה של ערך ובכל קריאה להפעלת פונקציה. בדרך זו איכות הקוד משתפרת באופן משמעותי. 

ה-Style Guide הרשמי לכתיבת קוד בפייתון - PEP 8

כאשר אנו מציינים את ה-types של משתנים, פרמטרים של פונקציות ושל הערכים שפונקציות מחזירות אנו מאפשרים שימוש בכלים שמטרתם לוודא התאמה מבחינת ה-type בכל השמה של ערך ובכל קריאה להפעלת פונקציה. בדרך זו איכות הקוד משתפרת באופן משמעותי. זוהי גם הסיבה לכך שב-Style Guide הרשמי לכתיבת קוד בפייתון מופיעה ההנחיה לעשות שימוש ב-types. 

הסמינר המקצועי Types in Python

לאחרונה סיימנו את פיתוחו של סמינר מקצועי חדש אשר מתמקד בשימוש ב-types בקוד שאנו כותבים ב-Python. הסמינר, ששמו Types in Python, ניתן להעברה בכל חברה אשר מעוניינת בשידרוג היכולות של מתכנתיה ב-Python

אם אתם מפתחים ב-Python ועדיין אינכם משלבים types בקוד שאתם כותבים אנו ממליצים לכם בחום להשתתף בסמינר שפיתחנו. 

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

multiple lines comment in python
לימוד פייתון

הערה בגוף התכנית אשר מתפרשת על פני מספר שורות

בדומה לשפות תכנות אחרות, גם בשפת התכנות Python ניתן לשלב בקוד שאנו כותבים הערות. ב-Python קיימים מספר סוגים של הערות. אחד מהם הוא הערות אשר מתפרשות על יותר משורה אחת.

Premium Training for Software Developers
מאפייני ההדרכה

לא ניתן להשוות תפוח לתפוח

כפי שכל תפוח ייחודי בדרכו שלו כך גם כל קורס ללימוד שפת תכנות. כפי שהתפוחים אינם זהים לחלוטין כך גם הקורסים אשר אנו מנסים להשוות זה לזה.

קבוצה מקצועית למפתחי פייתון life michael שירותי הדרכה למפתחי תוכנה

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences