תרגול השימוש ב-Collections שנתמכים בפייתון

Collections in Python Practice
באמצעות הקורס שפיתחנו Collections in Python ניתן לתרגל באופן מעשי את השימוש ב-collections שבהם שפת התכנות Python תומכת.

שתפו פוסט זה

שפת התכנות Python תומכת במגוון סוגים של collections לרבות dict, list, set, tuple ו-range. השימוש ב-collections אלה מהווה מרכיב חשוב כמעט בכל תכנית מחשב אשר מפותחת ב-Python

טיפים חשובים לכל מי שלומד פיתוח תוכנה

אחד הטיפים החשובים ללימוד תכנות הוא להשקיע זמן בתרגול בכתיבת קוד. תרגול רב ככל האפשר ישפר את יכולותיו המקצועיות של התלמיד. בקורס Tips for Learning Programming שפיתחנו עבור Udemy ניתן למצוא פירוט של טיפים מקצועיים נוספים. קורס זה זמין בחינם. 

תרגול השימוש ב-collections שנתמכים בשפת התכנות Python

הקורס [Collections in Python [Exercises מתמקד בתרגול השימוש ב-collections אשר נתמכים בשפת התכנות Python. הקורס כולל למעלה מ-40 תרגילים לכתיבת קוד אשר מתמתקדים ב-collections. בקורס ניתן למצוא פתרונות לכל התרגילים. עבור התרגילים הקשים יותר ניתן למצוא ווידאו קליפים אשר מספקים הסברים מפורטים. 

אנא אל תהססו ועדכנו אותנו בנושאים נוספים שעבורם הייתם רוצים שנפתח קורסים שכל מטרתם לאפשר לתרגל. נשמח לעמוד לרשותכם בנושא זה, ולפתח קורסי תירגולים נוספים בהתאם. 

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

multiple lines comment in python
לימוד פייתון

הערה בגוף התכנית אשר מתפרשת על פני מספר שורות

בדומה לשפות תכנות אחרות, גם בשפת התכנות Python ניתן לשלב בקוד שאנו כותבים הערות. ב-Python קיימים מספר סוגים של הערות. אחד מהם הוא הערות אשר מתפרשות על יותר משורה אחת.

Premium Training for Software Developers
מאפייני ההדרכה

לא ניתן להשוות תפוח לתפוח

כפי שכל תפוח ייחודי בדרכו שלו כך גם כל קורס ללימוד שפת תכנות. כפי שהתפוחים אינם זהים לחלוטין כך גם הקורסים אשר אנו מנסים להשוות זה לזה.

קבוצה מקצועית למפתחי פייתון life michael שירותי הדרכה למפתחי תוכנה

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences