תכנות פונקציונלי בשפת התכנות פייתון

Functional Programming
אחת מפרדיגמות התכנות הפופולריות בשנים האחרונות היא התכנות הפונקציונלי. את פרדיגמת התכנות הפונקציונלי ניתן לממש בשפות תכנות רבות, לרבות פייתון.

שתפו פוסט זה

תכנות פונקציונלי היא פרדיגמות תכנות אשר ניתנת למימוש בשפות תכנות רבות, לרבות שפת התכנות פייתון. היכרות מוקדמת עם פרדיגמה זו תסייע לנו להפיק את המירב משפת התכנות פייתון.

הסמינר המקצועי Functional Programming in Python

לאחרונה סיימנו לפתח את הסמינר המקצועי Functional Programming in Python. סמינר זה מתמקד בנושאים העיקריים שקיימים בתכנות פונקציונלי ובאופן מימושם בשפת התכנות Python. סמינר זה מצטרף לסמינרים מקצועיים רבים אחרים אשר מתמקדים בנושאים מתקדמים בשפת התכנות Python

תכנות פונקציונלי באמצעות שפות תכנות אחרות

את פארדיגמת התכנות הפונקציונלי ניתן לממש בשפות תכנות רבות. שפת התכנות פייתון היא רק אחת מהן. כאשר מדובר בשפת תכנות שבה כל פונקציה היא אובייקט (כגון Python ,PHP ,JavaScript ו-Scala) אז המימוש של פארדיגמת התכנות הפונקציונלי קל יותר. כאשר מדובר בשפת תכנות שבה הפונקציות אינן אובייקטים (כגון Java ו-#C) המימוש של פראדיגמת התכנות הפונקציונלי מעט מסורבלת יותר כיוון שיש צורך באובייקטים אשר ייצגו את הפונקציות. 

אנו מפתחים סמינרים וקורסים מקצועיים רבים אשר מתמקדים בנושאים מתקדמים. באתר life michael ניתן למצוא מידע מפורט על הקורסים והסמינרים שאנו מעבירים. 

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

multiple lines comment in python
לימוד פייתון

הערה בגוף התכנית אשר מתפרשת על פני מספר שורות

בדומה לשפות תכנות אחרות, גם בשפת התכנות Python ניתן לשלב בקוד שאנו כותבים הערות. ב-Python קיימים מספר סוגים של הערות. אחד מהם הוא הערות אשר מתפרשות על יותר משורה אחת.

Premium Training for Software Developers
מאפייני ההדרכה

לא ניתן להשוות תפוח לתפוח

כפי שכל תפוח ייחודי בדרכו שלו כך גם כל קורס ללימוד שפת תכנות. כפי שהתפוחים אינם זהים לחלוטין כך גם הקורסים אשר אנו מנסים להשוות זה לזה.

קבוצה מקצועית למפתחי פייתון life michael שירותי הדרכה למפתחי תוכנה

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences