השוואת תפוח לתפוח

קורס php והשוואה בין קורסים שונים ללימוד php היא כמו השוואה בין תפוחים
כאשר משווים שני קורסים ללימוד PHP עלול להיווצר הרושם ששני הקורסים זהים. כאשר עוברים על הפרטים אז ההבדלים מתגלים (בדומה להשוואה בין תפוחים).

Share This Post

קורסים שונים לעולם לא יהיו זהים. כאשר עוברים על הפרטים ומשווים בין קורסים שונים ההבדלים מתגלים. הקורס Software Engineering in PHP נחשב לקורס פרמיום. בתור שכזה, כל המאפיינים שקיימים לקורסי הפרמיום, בין אם הם מועברים כקורסים ציבוריים ובין אם הם מועברים כקורסים פרטיים בחברות הייטק שמזמינות את העברתם, קיימים גם בו. בפוסט זה אנו ננסה לסכם את המאפיינים העיקריים. 

קורסים מתחילים במועד

כאשר נרשמים לקורס ציבורי ניתן להיות בטוחים בכך שהוא יתחיל במועד שפורסם. אנחנו לא דוחים את פתיחתו של קורס רק כדי לגייס תלמידים נוספים ולהגדיל את שורת הריווח כפי שחברות רבות נוהגות לעשות. 

מספר התלמידים מוגבל

מספר התלמידים מוגבל לעשרה. מספר גדול יותר של תלמידים עלול לפגוע באיכות ההדרכה. מספר גדול יותר של תלמידים עלול לפגוע בקשר האישי בין המדריך לכל תלמיד ותלמיד. 

הקלטת השיעורים בווידאו

כל השיעורים מוקלטים בווידאו. הקלטות אלה מאפשרות חזרה יעילה על חומר הלימוד לקראת כל מפגש. הקלטות אלה מאפשרות השלמה יעילה של חומר הלימוד באותם מפגשים שמהם נאלצנו להיעדר. 

מערכת לניהול למידה

כל הקורסים מועברים תוך שימוש במערכת לניהול למידה (מבוססת Moodle) אשר מרכזת את כל חומרי ההדרכה, לרבות המצגות, התרגילים וצילומי הווידאו. 

מחזורים עתידיים

ניתן להצטרף בחינם (על בסיס מקום פנוי) לכל מחזור עתידי של הקורס. במידה שאין מקום עדיין ניתן לקבל גישה לכל חומרי ההדרכה, לרבות צילומי הווידאו, של כל מחזור עתידי. 

קורסים ביודמי

תלמידי הקורס מקבלים גישה בחינם לכל קורס אשר יכול לסייע להם מתוך הקורסים שפיתחנו ב-Udemy. קורסים אלה כוללים בין היתר גם קורסים אשר מתמקדים בנושאים מקצועיים מתקדמים וקורסים אשר מתמקדים במתן האפשרות לתרגל ולהגיש את הקוד שנכתב לבדיקה אוטומטית. 

מצגות מפורטות

אנו משתמשים במצגות מפורטות בכל נושא שמועבר בקורס. המצגת, אשר מסכמת את עיקרי הדברים, מסייעת בהעברת החומר הנלמד. חברות רבות אשר מעבירות קורסים מקצועיים מנסות לחסוך בעלויות הכנה המצגת (הכנת מצגת איכותית דורשת זמן רב, ולזמן הרב יש עלויות) בכך שהן מספקות ספרים במקום מצגות. 

מתודולוגיות למידה חדשניות

כל הקורסים מועברים באמצעות המתודולוגיה Extreme Blended. במסגרת המימוש של מתודולוגיה זו אנו גם מממשים (באופן חלקי) את המתודולוגיה Reverse Learning (לפני כל מפגש אנו מספקים לתלמידים גישה לצילומי ווידאו אשר מאפשרים לימוד מקדים של הנושאים שצפויים להילמד במפגש). במסגרת המימוש של מתודולוגיה זו אנו גם משלבים למידה אסינכרונית באמצעות מתן גישה לצילומי ווידאו אשר מתמקדים בנושאים טכניים או בנושאים קשים במיוחד (ווידאו קליפים אלה מסייעים לתהליך ההדרכה בכך שהתלמידים יכולים לצפות בהם בזמנם החופשי). 

כנסים בינלאומיים

כל תלמידי הקורסים שאנו מעבירים מקבלים בחינם כרטיסים ל-conferences הבינלאומיים שאנו מפיקים כל שנה (XtremeJ, XtremeJS ו-XtremePython). 

תשלומים זהים ללא ריבית

אנו עושים מאמץ גדול להקטין עלויות כדי להציע את הקורסים שלנו במחיר שווה לכל נפש. בנוסף, כדי להקל, את התשלום ניתן לבצע ב-12 תשלומים זהים ללא ריבית. 

החברה שלנו היא חברה קטנה והיא גם תישאר קטנה בכל הנוגע לפעילות ההדרכה בתחום פיתוח תוכנה. אין לנו שום עניין באיבוד הקשר האישי עם כל תלמיד ותלמידה. אנו עושים את המירב כדי לספק את השירות הטוב ביותר ולהשתפר באופן רציף. את השירות אנחנו מספקים מכל הלב. ההצלחה של תלמידי הקורסים שאנו מעבירים היא גם ההצלחה שלנו. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences