המבצעים המיוחדים ל-Black Friday לשנת 2023

Black Friday 2023
הקדימו את כולם ותיהנו מהמבצעים המדהימים שלנו לכבוד Black Friday 2023! חגיגת הקניות הגדולה החלה! שימו לב בעיקר למבצעים בנוגע ל-JavaScript.

Share This Post

כל שנה, לכבוד חגיגת הקניות הגדולה אשר ידועה בשם Black Friday 2023, גם אנחנו מפרסמים את המבצעים המיוחדים שלנו. כל המבצעים לכבוד Black Friday 2023 יהיו בתוקף עד ל-10 בדצמבר 2023. כדי לממש את המבצעים שמפורטים בעמוד זה יש לפנות אלנו במייל לכתובת info@lifemichael.com לא יאוחר מה-10 בדצמבר, 2023. פירוט והסברים מלאים למבצעים שלנו לכבוד Black Friday 2023 ניתן למצוא בפוסט שבקישור https://lifemichael.com/he/black-friday-2023-sale.

הקורס ללימוד JavaScript ב-life michael professional

באתר של life michael professional, אשר ידוע גם בשמו הקודם life michael academy, ניתן למצוא קורסים ללימוד תכנות באופן אסינכרוני (קורסים אשר כבר הוקלטו מראש). במסגרת המבצעים שלנו לכבוד Black Friday 2023 כל מי שירכוש באתר של life michael professional את הקורס ללימוד ג׳אווה או את הקורס ללימוד פייתון יוכל לקבל בחינם את הקורס ללימוד ג׳אווה סקריפט.

קורסים ללימוד JavaScript ב-life michael udemy

במסגרת המבצעים שלנו לכבוד Black Friday 2023 כל מי שירכוש את אחד הקורסים ללימוד JavaScript אשר פיתחנו ב-Udemy יוכל לקבל בחינם את כל שאר הקורסים שפיתחנו ב-Udemy ללימוד JavaScript. 

הכנס הבינלאומי XtremeJS לשפת התכנות JavaScript

במסגרת המבצעים שלנו לכבוד Black Friday 2023 כל מי שירכוש את אחד הקורסים אשר פיתחנו ב-Udemy יוכל לקבל בחינם את כל שאר הקורסים שפיתחנו ללימוד JavaScript ב-Udemy

נשמח לקבל את דעתכם בנוגע למבצעים שלנו ל-Black Friday 2023 כדי שנוכל לקחת אותה בחשבון במבצעים שלנו ל-Black Friday 2024. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences