סמינרים מקצועיים למתכנתים

תמונה של מספר מפתחי תוכנה בחדר ישיבות עם לפטופים.. חלקם עומדים
פיתוח היכולות המקצועיות של מפתחי תוכנה הוא תהליך רציף ואינסופי. סמינרים מקצועיים קצרים וממוקדים מסייעים בכך.

Share This Post

יכולת הלמידה העצמית

היקף הידע העצום בתחומים השונים בפיתוח תוכנה לא מותיר הרבה ברירות. מפתחי תוכנה נדרשים ללמידה עצמית ויעילה. בין אם באמצעות וידאו קליפים ובין אם באמצעות קורסים אסינכרוניים שהוקלטו מראש. כל מפתח תוכנה מגבש במשך השנים את המתודולוגיה שמתאימה ספציפית עבורו בלימוד נושאים מקצועיים חדשים. יש אשר מעדיפים לעשות זאת תוך כדי פרוייקט ויש אשר מעדיפים לעשות זאת באמצעות מעבר מסודר ושיטתי על התיעוד שקיים באותו נושא מקצועי שאותו הם לומדים. 

שימור ופיתוח יכולת הלמידה העצמית

כדי לשמר את יכולת הלמידה העצמית וכדי לפתח אותה יש להקפיד ולהקדיש זמן באופן קבוע ללימוד והתפתחות מקצועית. ניתן לעשות זאת באמצעות קורסים מקצועיים שאליהם נרשמים, ניתן לעשות זאת באמצעות קורסים אסינכרוניים שזמינים אונליין (כגון הקורסים שאנו מפתחים ב-Udemy), וניתן לעשות זאת גם באמצעות סמינרים מקצועיים ומרעננים שניתן להזמין את העברתם בחברה אשר מעוניינת להשקיע בשימור ובפיתוח יכולת הלמידה העצמית של עובדיה. אנו מפתחים סמינרים גם עבור מפתחי תוכנה וגם עבור הדרג הניהולי

המתודולוגיה Extreme Blended

כשם שכל מפתח תוכנה מסגל לעצמו את הדרך המתאימה עבורו ללמידה של נושאים חדשים כך אנו נוהגים להתאים כל הדרכה לסטודנטים שמשתתפים בה. במהלך השנים צברנו ניסיון של אלפי שעות הוראה בהעברתן של הדרכות למפתחי תוכנה וסטודנטים במגוון גדול של מסגרות. על בסיס הניסיון שצברנו גיבשנו את המתודולוגיה Extreme Blended. ההדרכות שאנו מעבירים (בין אם מדובר בהעברתו של סמינר או קורס) מתבצעות על בסיס מתודולוגיה זו. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

Go Programming Cheat Sheet
לימוד שפת התכנות Go

שימוש ב-Cheat Sheet בלימוד שפת התכנות Go

השימוש ב-Cheat Sheet יסייע לנו במקרים רבים בתהליך הלימוד של שפות תכנות חדשות, לרבות שפת התכנות Go. באמצעות Cheat Sheet ניתן למקד את מירב המאמצים בהבנת הקוד במקום בשינון של פקודות וכללי תחביר.

Go Programming Course
לימוד שפת התכנות Go

פיתוח בשפת התכנות Go בדפדפן

ניתן לכתוב קוד ב-Go ומייד להריצו גם באמצעות הדפדפן. אפשרות מעולה לכל מי שעושה את הצעדים הראשונים בלימוד השפה.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences