סמינרים למנהלים

תמוונה של מנהל - סמינרים למנהלים - life michael
בקבלת החלטות ניהוליות יש לשלב שיקולים טכנולוגיים עסקיים. כדי לעשות זאת יש צורך בהבנה בסיסית של הטכנולוגיות השונות.

Share This Post

טכנולוגיות מידע חדשניות

ככל שטכנולוגיות המידע מתקדמות כך ניתן להבחין ביותר ויותר תהליכים עסקיים אשר עוברים תהליך של מיחשוב ואוטומציה. לא אחת, לגורמים טכנולוגיים יש השפעה על הצלחתו (או אי הצלחתו) של תהליך עיסקי. בהחלטות ניהוליות שמנהלים נדרשים כיום לקבל קיים צורך גובר והולך לשלב שיקולים טכנולוגיים. הבנה בסיסית של אופן פעולתן של טכנולוגיות מידע חדשניות חיונית כדי לאפשר קבלת החלטות ניהוליות מוצלחות. 

סמינרים למנהלים

כדי לסייע בגישור על הפער בין ההבנה הדלה יחסית שלמנהלים יש בדרך כלל בנושאים טכנולוגיים לבין רמת ההבנה שנדרשת כיום לצורך קבלת החלטות עסקיות, החלטנו להתמקד בתקופה הקרובה בפיתוח סמינרים אשר מיועדים למנהלים. אנו מקווים שבאמצעות סמינרים אלה מנהלים יוכלו לגשר במעט על הפער הקיים כיום. 

סמינרים מקצועיים למפתחים

פרט לסמינרים שמיועדים למנהלים, אנו מפתחים סמינרים בנושאים טכנולוגים מתקדמים אשר מיועדים למפתחי תוכנה. לא אחת, לעוסקים בניהול יש רקע טכנולוגי. לעיתים, הסמינרים המקצועיים אשר מיועדים למפתחי תוכנה יכולים לספק מענה גם לאלה אשר עוסקים בניהול. 

המתודולוגיה Extreme Blended

את הסמינרים שאנו מפתחים ניתן להעביר במשרדי החברה שמזמינה את הסמינר, בחדרי ישיבות מפוארים מטעמנו, באופן היברידי, או אונליין. בהעברת הסמינר אנו מממשים את המתודולוגיה Extreme Blended

תמהיל תכנים אשר תפור לצרכים שלכם

במידה שקיים נושא ספציפי שעבורו הייתם מעוניינים בהדרכה, ושטרם פיתחנו עבורו סמינר, נשמח אם תוכלו לעדכן אותנו. אנו נשמח לבדוק את האפשרות לפתח עבורו סמינר. כמו כן, במידה שהייתם מעוניינים בסמינר אשר מכסה תמהיל של נושאים שונים, אל תהססו ליצור עימנו קשר. אנו נשמח לבדוק את האפשרות לסייע.  

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

קורס למנהלים אשר נועד להקנות הבנה בעולם הטכנולוגי של פיתוח תוכנה

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences