מרחוק התפוחים נראים דומים ומקרוב הם כבר נראים שונים

programming courses for managers
כאשר משווים קורסים שונים מבלי להיכנס לפרטים עלול להיווצר הרושם שהקורסים דומים. בדומה להשוואה בין תפוחים גם בהשוואה בין קורסים האמת היא אחרת.

Share This Post

הקורס Fullstack Development, אשר נועד להשלים למנהלים את הידע החסר במגוון שפות התכנות והטכנולוגיות לפיתוח תוכנה, הוא קורס ייחודי. ספק רב אם ניתן למצוא קורס אחר אשר מספק מענה דומה. הקורס משתייך לקבוצת קורסי הפרמיום שאנו מעבירים. קורסי הפרמיום מוצעים לקהל הרחב כקורסים ציבוריים. כמו כן, חברות הייטק יכולות להזמין את העברתם כקורסים פרטיים למפתחי התוכנה שהן מעסיקות. לקורסי הפרמיום איכויות רבות גם כאשר הם מועברים כקורסים ציבוריים וגם כאשר הם מועברים כקורסים פרטייםבפוסט זה אנו מנסים ליצור רשימה מסכמת של איכויות אלה. 

מספר המשתתפים בקורס מוגבל ל-10

כאשר הקורס מועבר כקורס ציבורי אנו מגבילים את מספר המשתתפים ל-10. מספר גדול יותר של משתתפים יפגע באיכות ההדרכה ויפגע בקשר האישי שחשוב לי לקיים בין המרצה לבין כל אחד מהמשתתפים. 

כל השיעורים מוקלטים בווידאו

ההקלטה בווידאו מאפשרת למשתתפי הקורס לשמוע שוב את ההרצאה שהייתה ולהגיע מוכנים טוב יותר לכל אחד ממפגשי הקורס. ההקלטה גם מאפשרת למשתתפי הקורס להיזכר בנושא מסוים לאחר שהקורס כבר הסתיים. 

קורסים מתחילים במועד

כאשר נרשמים לקורס ניתן להיות בטוחים בכך שהקורס אכן יתחיל בתאריך שפורסם. אנחנו לא דוחים את פתיחתו של קורס רק כיוון שלא נרשמו מספיק תלמידים. אנו לא עושים זאת. אנו לוקחים את הסיכון ובמידת הצורך גם סופגים את ההפסד. 

גישה בחינם לקורסים שפיתחנו ביודמי

משתתפי הקורס מקבלים גישה בחינם לקורסים רלוונטים שפיתחנו ב-Udemy. כך למשל, בסמיכות למפגש שמוקדם לפייתון אנו מספקים גישה בחינם לקורס הפופולרי Introduction to Programming in Python. הקורסים הרלוונטים ושפיתחנו על גבי הפלטפורמה של Udemy משלימים (באופן אסינכרוני) את הידע שנרכש בהרצאות עצמן. 

מתודולוגיות הדרכה חדישות

גם בקורסי הפרמיום הציבוריים וגם בשירותי ההדרכה הפרטיים בחברות הייטק אנו מממשים את המתודולוגיה Extreme Blended. כחלק מהמימוש של מתודולוגיה זו אנו משלבים בתהליך ההדרכה צפיה אסינכרונית בווידאו קליפים מקצועיים וממוקדים שאנו מפיקים. כמו כן, לפני כל מפגש אנו מנגישים ווידאו קליפים אשר מכסים את הנושאים שצפויים להילמד ובכך אנו מממשים, למעשה, את המתודולוגיה ׳למידה הפוכה׳ (Reverse Learning)

מערכת לניהול למידה

את כל ההדרכות שאנו מעבירים אנחנו מנהלים באמצעות מערכת לניהול למידה (מבוססת Moodle) בדומה לרוב המכללות והאוניברסיטאות בארץ. מערכת זו פועלת ב-web וניתן להשתמש בה מכל מקום הן באמצעות הדפדפן והן באמצעות אפליקציה ייעודית. במערכת זו אנו מרכזים את כל חומרי ההדרכה, לרבות המצגות, צילומי הווידאו, התרגילים והפתרונות. 

מצגות מפורטות

כל הנושאים בקורס מועברים תוך שימוש במצגות מפורטות. ספר, כפי שחברות הדרכה לעיתים מספקות לתלמידי ההכשרות שהן מעבירות, איננו תחליף למצגת. מצגת מהווה סיכום של עיקרי הדברים. כשמרצה מסביר נושא מסויים המצגת מסייעת. ספר איננו מצגת. הטקסט קטן מדי, ארוך מדי, ולא מתאים. 

הצטרפות למחזורים עתידיים

תלמידים אשר משתתפים בקורס יכולים להצטרף בחינם (על בסיס מקום פנוי) לכל מחזור עתידי. במידה שבמחזור העתידי אין מקום ניתן עדיין לקבל גישה מלאה לכל חומרי ההדרכה, לרבות צילומי הווידאו של ההרצאות. 

עזרה מקצועית בין המפגשים

בכל מחזור חדש של הקורס אנו מקימים קבוצת וואטסאפ שבאמצעותה משתתפי הקורס יכולים להתייעץ ולעזור זה לזה. גם אנחנו מעורבים בקבוצה ומסייעים באמצעותה באופן שוטף בכל קושי טכני שצץ. 

בין אם תשתתפו בקורס זה כקורס ציבורי ובין אם תשתתפו בקורס זה כקורס פרטי אשר מועבר בחברת הייטק מסוימת אשר הזמינה את העברתו, אנחנו מבטיחים לתבל אותו בתבלין הסודי שלנו (נשמה) ולספק את השירות מכל הלב!

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

karate and software development
מאפייני ההדרכה

קווי הדימיון בין פיתוח תוכנה וקראטה

לקראטה ולפיתוח תוכנה הרבה מאפיינים דומים. היכרות מוקדמת עם המאפיינים הללו עשויה לסייע בהעצמה אישית בתהליך ההכשרה האינסופי בפיתוח תוכנה.

קורס למנהלים אשר נועד להקנות הבנה בעולם הטכנולוגי של פיתוח תוכנה

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences