לימודי תכנות עבור מנהלים

Programming Courses for Managers
קיימות שפות תכנות שעקומת הלימוד שלהן קלה יותר משל האחרות. במקרים רבים, אלה הן גם שפות התכנות הפופולריות יותר.

Share This Post

לא אחת, מנהלים בחברות הייטק, שעיקר עיסוקן בפיתוח תוכנה, חשים שחוסר ההבנה של תהליך הפיתוח בחברה שבו הם עובדים, פוגע ביכולת שלהם למלא את תפקידם. 

שפות התכנות Python ו-JavaScript

בחברות שבהן עיקר הפיתוח נעשה באמצעות שפות כגון Python ו-JavaScript ניתן לגשר על פערי הידע וההבנה שיש לעובדים בתפקידים הניהוליים באמצעות לימוד השפה עצמה. שתי השפות הללו, גם Python וגם JavaScript, מצטיינות בעקומת לימוד ידידותית במיוחד. כאשר עיקר הפיתוח בחברה נעשה באמצעות שפות תכנות אחרות, כגון Java ו- #C הגישור על הפערים נהיה מורכב יותר. 

לימוד באופן עצמאי ואסינכרוני בקצב ובזמן שמתאים

באתר (בעברית) של life michael professional ניתן למצוא קורסים ללימוד Python וללימוד JavaScript בעברית. מדובר בקורסים שמועברים אונליין ובאופן אסינכרוני אשר הוקלטו מראש. המצגות בקורסים אלה פותחו באנגלית. ההסברים בעברית. 

לימוד באמצעות קורס סינכרוני אשר מועבר ברמת פרמיום

במידה שקיימת העדפה חזקה ללימוד באופן סינכרוני, ניתן לעשות זאת באמצעות קורסי הפרמיום שאנו מעבירים. את השלמת הידע ב-JavaScript ניתן לעשות באמצעות הקורס Front End Development. את השלמת הידע ב- Python ניתן לעשות באמצעות הקורס Python Programming

את השלמת הידע החסר בשפות התכנות Python ו-JavaScript ניתן לעשות גם באמצעות הדרכה פרטית אחד על אחד. לעיתים זו האופציה המשתלמת ביותר (למרות שבכל הנוגע לעלות לשעה מדובר באופן היקרה ביותר). 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

קורס למנהלים אשר נועד להקנות הבנה בעולם הטכנולוגי של פיתוח תוכנה

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences