הדרכות פרטיות אחד על אחד

one on one professional training
לעיתים הדרכה מקצועית אשר מבוצעת באופן פרטי אחד על אחד היא גם יותר יעילה וגם יותר זולה. יש לשקול בנפרד כל מקרה ומקרה.

Share This Post

קיימים פורמטים רבים להדרכה מקצועית. הדרכה יכולה להתקיים גם אונליין וגם באופן פרונטלי בפגישה פנים מול פנים. הדרכה יכולה להתקיים באופן אסינכרוני באמצעות הקלטות שכבר בוצעו והיא יכולה גם להתקיים באופן סינכרוני, בין אם אונליין או בפגישה שמתקיימת פנים מול פנים. הפורמט של הדרכה אישית אחד על אחד בדרך כלל יקר יותר. לעיתים, קיימים מקרים שלמרות העלות הגבוהה לשעה הפורמט של הדרכה אישית אחד על אחד מסתמן בתור הפורמט המנצח. הן בכל מה שנוגע ליעילות והן בכל מה שנוגע לעלות הכוללת והסופית של ההדרכה. 

העלות של הזמן גבוהה במיוחד

כאשר מדובר בשירותי הדרכה למנהלים בכירים עלות הזמן של אותם מנהלים גבוהה במיוחד. במקרים אלה, השגת מטרות ההדרכה במספר קטן יותר של שעות משמעותה חיסכון גדול בכסף. במקרים אלה הדרכה אישית אחד על אחד עשוייה להיות משתלמת במיוחד. 

הדרכה אישית תוך שמירה על דיסקרטיות

לעיתים קורה שמנהלים בכירים מעדיפים להסתיר את עצם קיומה של ההדרכה. כאשר ההדרכה מועברת בפורמט של אחד על אחד ניתן להבטיח את הדיסקרטיות שנדרשת.  

אם הינכם מנהלים בכירים שעלות הזמן שלהם גבוהה במיוחד אני מזמין אתכם להתנסות בהדרכה מקצועית בפורמט אחד על אחד. אל תישארו באפילה. אפשרו לי לפשט עבורכם את הנושאים המקצועיים המורכבים. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

קורס למנהלים אשר נועד להקנות הבנה בעולם הטכנולוגי של פיתוח תוכנה

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences