למידה בכל עת באמצעות הסמארטפון והטאבלט

learning using the ipad
באמצעות התקנה של אפליקציה למכשיר הטלפון החכם ניתן לאפשר את המשך תהליך הלמידה בכל עת. האפליקציה מאפשרת גישה לכל חומרי ההדרכה.

Share This Post

בכל קורסי הפרמיום ובכל ההדרכות המקצועיות שאנו מעבירים למפתחי תוכנה בחברות ההייטק שעימן אנו עובדים אנו משתמשים באפליקציה אשר פותחה למכשירי הטלפון הניידים ולטאבלטים אשר מאפשרת למשתתפי ההדרכה להמשיך בתהליך הלמידה בכל עת, בין אם מדובר בתור לקופ״ח, בנסיעה בתחבורה הציבורית או בכל עת אחרת. 

אפליקציה למכשירי הטלפון והטאבלטים

כיוון שהמערכת לניהול הלמידה שבה אנו משתמשים מבוססת על Moodle, ניתן להתקין על הטלפון הנייד או על הטאבלט את האפליקציה של Moodle ולהשתמש בה כדי לגשת לכל חומרי ההדרכה שנגישים עבורנו במערכת לניהול הלמידה. האפליקציה קיימת גם בגרסה למערכת ההפעלה Android וגם בגרסה למערכת ההפעלה iOS ו-iPadOS.

learning with smartphone and ipad
תקשורת יעילה בין משתתפי ההדרכה

באמצעות האפליקציה שניתן להתקין על מכשיר הסמארטפון ניתן להשתמש בפורומים של הקורס בכל עת, ובכך מתאפשרת תקשורת יעילה יותר בין משתתפי ההדרכה.

השימוש באפליקציה מייעל את תהליך הלמידה כולו בכך שהוא מאפשר לקיים אותו בכל עת. בין אם מדובר בתור בקופ״ח, נסיעה בתחבורה הציבורית או בכל רגע פנאי אחר שמאפשר זאת. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

XtremeJ Online Conference
כנסים מקצועיים

הכנס הבינלאומי XtremeJ לשפת התכנות ג׳אווה

הכנס XtremeJ מתמקד בשפת התכנות Java. הכנס מתקיים אונליין ומשתתפים בו מרצים מובילים בתחומם מרחבי העולם. ההרצאות מועברות באנגלית.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences