מבצעי מכירות לכבוד Cyber Monday 2023

Cyber Monday 2023
חגיגת המכירות התחילה עם Black Friday וכעת היא ממשיכה עם Cyber Monday! התחילו ללמוד ג׳אווה סקריפט באמצעות הקורס האסינכרוני ׳תיכנות בג׳אווה סקריפט׳ בחצי מחיר!

Share This Post

חגיגת הקניות לא הגיעה לסיומה. בהמשך למבצעי Black Friday לשנת 2023, אנו מפרסמים כעת את מבצעי המכירות לכבוד Cyber Monday לשנת 2023. 

הקורס תיכנות בג׳אווה סקריפט בחצי מחיר

הקורס תיכנות בג׳אווה סקריפט הוא קורס אסינכרוני אשר כבר הוקלט. הקורס זמין לשימוש באתר של life michael professional (אשר ידוע גם בשמו הקודם life michael academy). לפרק זמן מוגבל ניתן לרכוש אותו בהנחה של 50%. כל הפרטים בפוסט אשר מפרט את מבצעי Cyber Monday לשנת 2023, ושזמין בקישור https://lifemichael.com/he/cyber-monday-2023

מבצעים נוספים לכבוד Cyber Monday 2023

פירוט של כל המבצעים לכבוד Cyber Monday 2023 ניתן למצוא בפוסט שפורסם באתר של life michael בקישור https://lifemichael.com/he/cyber-monday-2023.

במידה שהייתם בעבר סטודנטים בקורס של life michael (או סטודנטים של חיים מיכאל במסגרת כלשהי) וטרם הצטרפתם ל-life michael alumni אנו ממליצים לעשות זאת בהקדם וכך תוכלו להנות מהנחות ומבצעים נוספים. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

XtremeJ Online Conference
כנסים מקצועיים

הכנס הבינלאומי XtremeJ לשפת התכנות ג׳אווה

הכנס XtremeJ מתמקד בשפת התכנות Java. הכנס מתקיים אונליין ומשתתפים בו מרצים מובילים בתחומם מרחבי העולם. ההרצאות מועברות באנגלית.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences