סמינרים מקצועיים למפתחי תוכנה

Software Developers Picture
סמינרים מקצועיים למפתחי תוכנה מסייעים בשימור היכולת המקצועית ובפיתוחה. בנוסף, הם מהווים שינוי מרענן בשיגרת העבודה השוטפת.

Share This Post

סמינרים מקצועיים למפתחי תוכנה ולמנהלים

אנו מפתחים סמינרים מקצועיים למפתחי תוכנה ולמנהלים במגוון גדול מאד של נושאים. אנו יכולים להעביר סמינרים אשר תפורים באופן ספציפי לצרכי הארגון, הן בכל הנוגע לנושאים שיכוסו והן בכל הנוגע לאופן ההעברה. 

שירותי הדרכה ברמה הגבוהה ביותר ומכל הלב

בין אם מדובר בסמינרים או בקורסים, אנו עושים את המירב כדי לספק לחברות שעימן אנו עובדים שירותי הדרכה ברמה הגבוהה ביותר. סיכום של מאפייני ההדרכה שאנו מספקים לחברות שעימן אנו עובדים ניתן למצוא במצגת שזמינה בכתובת ה-URL הבאה: https://tinyurl.com/lifemichaelpremiumcorptraining. סיכום של מאפייני ההדרכה שאנו מספקים בקורסים הציבוריים שלנו ניתן למצוא במצגת שזמינה בכתובת ה-URL הבאה: https://tinyurl.com/lifemichaelpremiumpubtraining. את שירותי ההדרכה שלנו, גם בקורסים הציבוריים וגם בסמינרים ובקורסים לארגונים, אנו מספקים תוך כדי מימוש המתודולוגיה Extreme Blended

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

programming languages cheatsheets
לימוד #C

שימוש ב-Cheatsheet בלימוד שפת התכנות #C

השימוש ב-Cheatsheet מסייע בתהליך הלימוד של כל שפת תכנות חדשה. ניתן ליצור Cheatsheet מקורי משלנו וניתן למצוא Cheatsheets שכבר פותחו על ידי אחרים.

The Rider IDE for .NET
לימוד #C

סביבת הפיתוח Rider של JetBrains

במשך שנים רבות סביבת הפיתוח המובילה ב-NET. הייתה Visual Studio. בשלב מסויים הופיעה סביבת הפיתוח VS Code כאופציה נוספת, ולאחרונה הופיעה האפשרות לפתח באמצעות Rider.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences