הקהיליה המקצועית UML Professionals

תמונה של אישה עם לפטופ והרבה כבלי תקשורת - life michael programming courses
UML מהווים ראשי תיבות של Unified Modeling Language. מדובר בשפה שמורכבת מסימנים גרפיים, שניתן באמצעותם לתאר מערכות שונות, ובעיקר מערכות תוכנה.

Share This Post

מהי שפת המידול Unified Modeling Language
שפת המידול Unified Modeling Language, ובקיצור UML, היא שפה אשר מורכבת מסימנים גרפיים אשר מאפשרים לנו ליצור מגוון גדול של דיאגרמות (החל מ-UML 2.0 מדובר ב-13 דיאגרמות שונות) לתיאור מערכת התוכנה שפותחה, או זו שמפותחת או זו שמתכוונים לפתח. ה-specification של UML נוצר על ידי Object Management Group על בסיס מגוון של שפות מידול שכבר היו קיימות. 

הסמכות מקצועיות ב-UML מטעם Object Management Group
קיימות הסמכות מקצועיות ב-UML אשר פותחו על ידי Object Management Group. ניתן למצוא מידע מפורט על ההסמכות הקיימות בקישור https://www.omg.org/omg-certifications/index.htm. באתר https://www.omg.org/cgi-bin/searchcert.cgi ניתן למצוא את פרטיהם של כל מי שעבר בהצלחה את מבחני ההסמכה המקצועיים ב-UML. בקישור https://www.omg.org/cgi-bin/certdetails.cgi?file=618527-uml-ocup-fundamental.jpg ניתן למצוא את האישור להסמכה המקצועית ב-UML שאני עברתי לפני כ-10 שנים. 

תמונה של האישור להסמכה של חיים מיכאל ב-UML

הדרכות מקצועיות ב-UML לחברות הייטק
נשמח לקיים הדרכות מקצועיות ב-UML למנהלים ולמפתחי תוכנה בחברות הייטק אשר מעוניינות בשדרוג היכולות המקצועיות של המפתחים שלהן. את ההדרכות אנו מקיימים במתודולוגיה Extreme Blended. נשמח לפתח הדרכות אשר תפורות לצרכים שלכם. ניתן להתרשם ממספר סמינרים שכבר פיתחנו בתחום. 

קהיליה מקצועית של מפתחים ומנהלים שעושים שימוש ב-UML
לפני כ-10 שנים הקמנו קהיליה מקצועית של מפתחים ומנהלים אשר עושים שימוש ב-UML. את הקבוצה בפייסבוק שמשמשת את הקהיליה ניתן למצוא בקישור https://www.facebook.com/groups/114685355288366

התחילו ללמוד UML באמצעות הוידאו קליפים שיצרנו בעברית
בערוץ היוטיוב של life michael ניתן למצוא וידאו קליפים ללימוד UML ברשימת ההשמעה UML (he). רשימת ההשמעה כוללת כ-27 וידאו קליפים בעברית אשר יאפשרות לכם ללמוד בחינם את הנושאים הבסיסיים ב-UML. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

karate software development
מאפייני ההדרכה

קווי הדמיון בין פיתוח תוכנה וקראטה

כאשר משווים בין קראטה לפיתוח תוכנה מגלים קווי דמיון רבים. הדימיון שקיים בין שני תחומים אלה עשוי להפתיע רבים.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences