קורסים ללימוד שפת התכנות Python

תמונה של 3 מפתחים עובדים על מחשב נייד
תכנית בפייתון מורכבות ממודולים. כל מודול ניתן לפתח בנפרד בפייתון או בשפת תכנות אחרת. במקרים רבים מודולים מפותחים ב++C.

Share This Post

מערכות תוכנה אשר מורכבות ממודולים שפותחו בשפות שונות

שפת התכנות Python מאפשרת לנו לפתח מערכות תוכנה אשר מורכבות ממודולים אשר פותחו בשפות תכנות שונות. במקרים רבים בוחרים לפתח את המודולים השונים באמצעות ++C כדי להנות מ-performance טוב יותר. במידה רבה, שפת התכנות Python משמשת כדבק אשר מחבר בין מודולים שנכתבו בשפות תכנות שונות. 

הקורס Introduction to Programming with Python ב-Udemy

הקורס האסינכרוני Introduction to Programming with Python ב-Udemy פותח במקור עבור חסרי רקע בתכנות. בשלב מסויים הוספנו לו תכנים מתקדמים כדי לתת מענה גם לכל מי שכבר יש לו רקע חזק בתכנות. 

הקורס Python Programming ב-life michael academy

הקורס האסינכרוני Python Programming פותח בעברית באתר life michael academy. הקורס מלווה בתמיכה אישית של חיים מיכאל באמצעות קבוצה ייעודית שהוקמה בלינקדין. 

הקורס הסינכרוני Python Programming ב-life michael

הקורס הסינכרוני Python Programming מועבר בעברית ובאופן סינכרוני. הקורס מלווה בתמיכה אישית של חיים מיכאל באמצעות ה-WhatsApp. 

סמינרים בנושאים מתקדמים בשפת התכנות Python

אנו מפתחים קורסים ו-סמינרים במגוון גדול של שפות תכנות, ספריות ופריימוורקס. אנו מפתחים בין היתר גם סמינרים בנושאים מתקדמים בפייתון. חברות תוכנה וארגונים יכולים להזמין את העברתם של הסמינרים שאנו מפתחים עבור עובדיהם. הסמינרים ניתנים להעברה אונליין בעברית ובאנגלית. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

black friday 2023
מבצעים

מבצעים לקראת Black Friday לשנת 2023

לקראת חגיגת הקניות הגדולה Black Friday לשנת 2023 בחרנו ליצור הטבות אשר עשויות לעניין גם מתכנתים אשר מתעניינים בלימוד שפת התכנות ++C.

C++ Newsletters
מתודולוגיות למידה

כיצד להתעדכן באמצעות newsletter מקצועי?

אחת הדרכים הנוחות להתעדכן באופן שוטף בכל הנוגע לחידושים ושינויים בשפת התכנות ++C היא באמצעות הצטרפות לרשימת התפוצה של newsletters מקצועיים.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences