לימוד Java עבור מפתחי תוכנה עם ידע ב – ++C

curly hair programmer coding in java
הדמיון הרב שקיים בין שפות התכנות ++C ו-Java מאפשר למפתחי ++C לרכוש את הידע שדרוש להם כדי לפתח תוכנות ב-Java בפרק זמן קצר יחסית.

Share This Post

הדימיון הרב שקיים בין שפות התכנות

שפת התכנות Java פותחה בשנות ה-90 (לפני כ-30 שנה) על בסיס שפת התכנות ++C על מנת להביא לכך שמפתחי תוכנה רבים שבאותה עת השתמשו בשפת התכנות ++C ייאמצו את Java. ההצלחה הייתה גדולה. בתוך מספר שנים מאז ששפת התכנות Java הופיעה (בשנת 1995), היא נהייתה לשפת התכנות הפופולרית ביותר בעולם. כדי לגרום למפתחי ++C לאמץ את שפת התכנות החדשה, הסינטקס (התחביר) נותר כמעט ללא שינוי, וכל מה שהיווה מעמסה על מפתחי ++C בוטל כדי לתרום לאטרקטיביות של השפה החדשה. כך למשל, ב-Java אין תמיכה בפוינטרים (אין אפשרות לעבוד עם כתובות בזיכרון) ואין צורך לדאוג לקיומם של destructors (ניהול הזיכרון ב-Java נעשה באמצעות ה-Garbage Collector). 

הדרכה מהירה ללימוד Java עבור בעלי רקע ב-++C

הדימיון הרב שקיים בין Java ו-++C מאפשר הכשרה מהירה (בדרך כלל מדובר בכ-16 שעות אקדמיות) ללימוד Java, ובתנאי שלכל התלמידים רקע חזק בתכנות מונחה עצמים ב-++C ובתנאי שהמדריך מכיר את שתי השפות. אנו מספקים הדרכה מקצועית למפתחי תוכנה בחברות הייטק. אנו יכולים לספק הדרכה אשר מותאמת באופן ספציפי לצרכי הלקוח. אנו עושים זאת תוך שימוש במתודולוגיה Extreme Blended. ביכולתנו לספק הדרכה מהירה ללימוד Java למפתחי תוכנה עם ידע מוקדם בתכנות מונחה עצמים באמצעות ++C. 

קורס סינכרוני ומקיף ללימוד שפת התכנות Java

לצערנו, רוב הקורסים ללימוד שפת התכנות Java לא מכסים נושאים חשובים רבים אשר נחשבים לנושאים בסיסיים. כדי לסייע לכל מי שמעוניין ללמוד Java באופן מסודר ויסודי פיתחנו את הקורס הסינכרוני Java Programming

קורס אסינכרוני ללימוד שפת התכנות Java

באתר life michael academy תוכלו למצוא קורסים אסינכרוניים ללימוד שפות תכנות. אחד מהם הוא הקורס ללימוד שפת התכנות Java. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

black friday 2023
מבצעים

מבצעים לקראת Black Friday לשנת 2023

לקראת חגיגת הקניות הגדולה Black Friday לשנת 2023 בחרנו ליצור הטבות אשר עשויות לעניין גם מתכנתים אשר מתעניינים בלימוד שפת התכנות ++C.

C++ Newsletters
מתודולוגיות למידה

כיצד להתעדכן באמצעות newsletter מקצועי?

אחת הדרכים הנוחות להתעדכן באופן שוטף בכל הנוגע לחידושים ושינויים בשפת התכנות ++C היא באמצעות הצטרפות לרשימת התפוצה של newsletters מקצועיים.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences