מחזור החיים של כל Activity

באנר של נערה בצירוף מחשב נייד על ספה - קורסי תכנות ברמה הגבוהה ביותר
הבנת הנושאים הבסיסיים ביותר במערכת ההפעלה אנדרואיד הכרחית לצורך יצירת הבסיס שדרוש כדי להמשיך ולהתפתח מקצועית באופן עצמאי בתחום זה.

Share This Post

המורכבות שקיימת באפליקציות שפותחו למערכת ההפעלה אנדרואיד

בפוסט עקומת הלימוד הבעייתית בפיתוח אפליקציות למערכת ההפעלה אנדרואיד, אשר פורסם באתר של life michael (בעברית), תואר רבות עד כמה ארוך, מורכב ומאתגר תהליך ההכשרה שיש לעבור כדי להגיע לרמה מקצועית שתאפשר לעסוק בפיתוח אפליקציות למערכת ההפעלה  Android. זוהי גם אחת הסיבות העיקריות להופעתן של אפשרויות טכנולוגיות אחרות לפיתוח אפליקציות למערכת ההפעלה Android (כגון React Native ו-Flutter) כפי שמתואר בפוסט כיצד לפתח אפליקציה, אשר פורסם באתר של life michael (בעברית). 

המטרה בקורס Android Applications איננה ללמוד תכנות ב-Java

הקורס Android Applications לא מתיימר ללמד תכנות מונחה עצמים באמצעות שפת התכנות Java. אם המטרה היא ללמוד תכנות מונחה עצמים באמצעות Java אז יש להירשם לקורס Java Programming אשר מועבר באופן סינכרוני על ידי life michael או להירשם לקורס Java Programming אשר מועבר באופן אסינכרוני על ידי life michael academy

המטרה בקורס Android Applications איננה ללמוד תכנות ב-Kotlin

הקורס Android Applications גם לא מתיימר ללמד את שפת התכנות Kotlin. בתחילת הקורס Android Applications מתמקדים ביצירת יישור קו בין כל משתתפי הקורס בכל הנוגע להבנה הבסיסית המינימלית שדרושה בשפת התכנות Java על מנת שניתן יהיה להתחיל וללמוד כיצד מערכת ההפעלה Android פועלת. ה-API של מערכת ההפעלה Android קיים גם ב-Java וגם ב-Kotlin. ידע ב-Java יספק כדי לכתוב קוד אשר עושה שימוש במערכת ההפעלה Android. במידה שמעוניינים ללמוד כיצד לפתח ב-Kotlin ניתן לעשות זאת באמצעות הקורס Kotlin Programming. אני ממליץ ללמוד Kotlin ולא להסתפק ב-Java ללא קשר למערכת ההפעלה Android. מידע נוסף שרלוונטי להמלצה זו ניתן למצוא בפוסט שפת התכנות Kotlin אשר פורסם באתר של life michael (בעברית). 

היקף הידע הנדרש בכל הנוגע לפיתוח אפליקציות ל-Android הוא עצום

היקף הידע בכל הנוגע למערכת ההפעלה Android, הספריות וה-frameworks שמשמשות לפיתוח אפליקציות עבורה, הוא כה גדול, וזאת גם מבלי לקחת בחשבון את היקף הידע העצום בכל הנוגע לשימוש בשפות התכנות  Java ו-Kotlin (ללא קשר ל- Android). 

פיתוח היכולת ללמוד באופן עצמאי הכרחית בכל הנוגע לפיתוח ל-Android

גם אם לקורס Android Applications תהיה הקצאה של 1000 שעות לימוד לא ניתן יהיה לעבור באופן יסודי על כל class, כל library וכל framework. מפתחים אשר מתמקדים בתחום של פיתוח אפליקציות למערכת ההפעלה Android נדרשים ליכולת ללמוד באופן עצמאי. בנושא זה, מומלץ לקרוא את הפוסט שימור ופיתוח היכולת ללמוד באופן עצמאי אשר פורסם באתר של life michael (בעברית). 

לימוד הנושאים אשר יוכלו להוות חכה שתאפשר לתפוס דגים באופן עצמאי

הקורס Android Applications מתמקד בנושאים אשר הבנתם תהווה חכה אשר תאפשר לתלמיד עם תום הקורס להמשיך וללמוד באופן עצמאי. כך למשל, הקורס Android Applications מכסה נושאים תיאורטיים בסיסיים כגון Activity Life Cycle , ו- Remote Services Development כדי לאפשר הבנה יסודית של המתרחש מאחורי הקלעים במערכת ההפעלה אנדרואיד. כמו כן, הקורס מתמקד בהבנה של אופן השימוש במגוון כלים כגון ה-Logcat וה-Instrumentation Framework כדי לאפשר לבוגר של הקורס להתמודד באופן עצמאי עם קשיים שבהם הוא נתקל בתהליך הפיתוח.

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

Android Applications Development Cheat Sheet
Android

שימוש ב-Cheat Sheet בפיתוח לאנדרואיד

שימוש ב-Cheat Sheet יכול לסייע לכל מי שעושה את הצעדים הראשונים. יש להבחין בין פיתוח native applications ופיתוח באמצעות frameworks כגון Flutter ו-React.

באנר לימוד Java הוא הצעד הראשון life michael premium courses for software developers
Java

הקורס Inner Classes in Java ביודמי

הנושא Inner Classes הוא אחד הנושאים הקשים יותר בלימוד שפת התכנות Java. הקורס Inner Classes in Java שפיתחנו ב-Udemy מכסה נושא זה באופן יסודי.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences