מציאת עבודה בפיתוח לאנדרואיד

באנר פיתוח אפליקציות לאנדרואיד
בקבוצה Mobile Platforms Jobs in Israel ניתן למצוא מודעות דרושים רבות שכוללות בין היתר גם מודעות דרושים לפיתוח עבור מערכת ההפעלה אנדרואיד.

Share This Post

קבוצה למציאת עבודה בפיתוח לאנדרואיד
אנחנו מנהלים קבוצות רבות למציאת עבודה בפיתוח תוכנה. כל קבוצה מתמקדת בתחום מקצועי מסויים. בפוסט קבוצות למציאת עבודה שפירסמנו באתר life michael (בגרסה העברית) ניתן למצוא רשימה של קבוצות אלה. בקבוצה Mobile Platforms Jobs in Israel ניתן למצוא הצעות עבודה לפיתוח עבור מערכת ההפעלה Android.  

אין בעיה למצוא עבודה בפיתוח למערכת ההפעלה אנדרואיד
קיימות הצעות עבודה רבות בפיתוח למערכת ההפעלה אנדרואיד. אין בעיה למצוא אותן. הבעיה במציאת מפתחי תוכנה עם הכישורים שנדרשים. מומלץ בנושא זו לקרוא את הפוסט פרדוקס המחסור במפתחים שפרסמתי באתר של life michael (בגרסה בעברית).  

הקורס  Android Applications Development הוא רק הצעד הראשון
הקורס Android Applications Development שעבורו אתר זה נבנה, ממקד במערכת ההפעלה Android ובאפשרויות שקיימות בפיתוח native applications  ב-Java או ב-Kotlin עבורה. ה-API של מערכת ההפעלה. Android זמין עבורנו הן ב-Java והן ב-Kotlin. המפגשים הראשונים בקורס זה מוקדשים ללימוד הנושאים הבסיסיים ביותר ב-Java אשר דרושים ללימוד ה- API של מערכת ההפעלה  Android. למרות שקורס זה מכסה נושאים רבים, לרבות נושאים מתקדמים ביותר, קיימים עדיין נושאים מתקדמים רבים שקורס זה לא מכסה (מומלץ להשוות את  הסילבוס של קורס זה לסילבוס של קורסים אחרים לפיתוח אפליקציות למערכת ההפעלה אנדרואיד. המצב בקורסים האחרים בדרך כלל עוד יותר גרוע). כמו כן, הקורס לא מכסה את שפת התכנות Kotlin. הפיתוח כיום עבור מערכת ההפעלה Android נעשה ב- Kotlin. את שפת התכנות Kotlin תוכלו ללמוד באמצעות קורס נפרד בשם Kotlin Programming

שיקולים נוספים שכדאי לקחת במידה ששוקלים להירשם לקורס זה על מנת למצוא עבודה בתחום
נושאים נוספים שכדאי לקחת בחשבון כוללים את עקומת הלימוד הבעייתית בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד, ואת המגוון הגדול של טכנולוגיות שקיימות כיום בפיתוח אפליקציות למכשירי טלפון חכמים.  

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

karate and software development
מאפייני ההדרכה

הדימיון שקיים בין פיתוח תוכנה וקראטה

כאשר משווים את אמנות הלחימה קראטה לפיתוח תוכנה ניתן למצוא קווי דימיון רבים. להצלחה בקראטה יכולה להיות השפעה חיובית על ההצלחה בפיתוח תוכנה.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences