כיצד מומלץ ללמוד תכנות?

how to learn programming - life michael premium training services - banner
פיתוח תוכנה הוא תחום ייחודי. תהליך ההכשרה בתחום זה ייחודי ושונה מתהליכי ההכשרה בתחומים אחרים. בפוסט זה אני משתף מניסיוני ההמקצועי.

Share This Post

הניסיון העשיר שלי בפיתוח ובהדרכה
במהלך השנים העברתי קורסי תיכנות לאלפי תלמידים. לימדתי במסגרות רבות ושנות, לרבות האקדמיה, חברות הייטק, והצבא (בבסמ"ח). כמו כן, בכל אותן שנים המשכתי בתהליך ההתפתחות המקצועית שלי (בעיקר באמצעות לימוד עצמי) והמשכתי בעבודות פיתוח תוכנה (בעיקר במסגרת החברה שלי). 

הרצאה בנושא טיפים ללימוד תכנות בעברית
בשנת 2014 העברתי במכון הטכנולוגי בחולון הרצאה שעסקה באופן שבו אני ממליץ ללמוד תכנות. ההרצאה צולמה על ידי המכון והועלתה ליוטיוב. 

הקורס Tips for Learning Programming זמין בחינם
עם הופעתה של מגיפת הקורונה, התחלתי לפתח קורסים ללימוד תכנות אשר זמינים ב-Udemy. הקורס הראשון שפיתחתי היה הקורס Tips for Learning Programming. מידע נוסף בנושא ניתן למצוא בפוסט טיפים ללימוד תכנות אשר ניתן למצוא באתר life michael בעברית. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

Android Applications Development Cheat Sheet
Android

שימוש ב-Cheat Sheet בפיתוח לאנדרואיד

שימוש ב-Cheat Sheet יכול לסייע לכל מי שעושה את הצעדים הראשונים. יש להבחין בין פיתוח native applications ופיתוח באמצעות frameworks כגון Flutter ו-React.

באנר לימוד Java הוא הצעד הראשון life michael premium courses for software developers
Java

הקורס Inner Classes in Java ביודמי

הנושא Inner Classes הוא אחד הנושאים הקשים יותר בלימוד שפת התכנות Java. הקורס Inner Classes in Java שפיתחנו ב-Udemy מכסה נושא זה באופן יסודי.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences