שפת התכנות קוטלין

באנר לטיפים ללימודי תכנות
קיימות דרכים רבות לפיתוח אפליקציות למערכת ההפעלה אנדרואיד. כאשר מפתחים native applications אנו נשתמש בשפת התיכנות Java או Kotlin.

Share This Post

ה-Dalvik Virtual Machine שפותח כחלק ממערכת ההפעלה Android

כאשר פיתחו את מערכת ההפעלה Android (הפיתוח החל בשנה 2003) החליטו שהשפה שבה יפתחו אפליקציות למערכת ההפעלה Android תהיה שפת התכנות Java. כדי להתמודד בהצלחה עם מגבלות כוח המיחשוב שקיימות במכשירים יחסית קטנים (כגון טלפונים סלולריים) הוחלט לפתח את ה-Dalvik Virtual Machine כחלק ממערכת ההפעלה, ולהוסיף לשלב הפיתוח של אפליקציות ב-Java שלב נוסף שבו קבצי ה-Java Bytecode יעברו תרגום ל-Dalvik Bytecode. קבצי ה-Dalvik Bytecode ירוצו על גבי ה-Dalvik Virtual Machine. באותה עת, הוחלט שה-API של מערכת ההפעלה Android יהיה גם הוא ב-Java. עם הופעת Android 4.4 ה-Dalvik Virtual Machine כבר לא קיים. במקומו קיים virtual machine אחר. ה-Dalvik Bytecode שמגיע למערכת ההפעלה Android כאשר מתקינים אפליקציה עובר תרגום ל-bytecode אחר, אשר מתאים ל-virtual machine שהחליף את ה-Dalvik Virtual Machine. ה-API של מערכת ההפעלה Android המשיך להיות ב-Java.

המעבר משפת התיכנות Java לשפת התיכנות Kotlin

כאשר התקבלה ההחלטה לעבור מפיתוח לאנדרואיד בשפת התיכנות Java לשפת התיכנות Kotlin, הוחלט שכיוון שקוד ב-Kotlin יכול לעבור הידור ל-Java Bytecode ללא שום קושי, ה-API הקיים יעבור תירגום מ-Java ל-Kotlin, ולמפתחים תהיה אפשרות לצפות ב-API הקיים הן כ-API ב-Java והן כ-API ב-Kotlin. כיום ניתן לפתח אפליקציה למערכת ההפעלה Android הן ב-Java והן ב-Kotlin

קורס זה מתמקד ב-API של מערכת ההפעלה Android

קורס זה מתמקד ב-API של מערכת ההפעלה  Android תוך שימוש בשפת התיכנות Java. המעבר לשימוש בשפת התיכנות Kotlin הוא מאד פשוט. כל שיש לעשות הוא ללמוד תחילה את שפת התיכנות Kotlin ולאחר מכן להתחיל ולהשתמש בה בכתיבת הקוד אשר עושה שימוש API של מערכת ההפעלה Android . 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

Cyber Monday 2023
מבצעים

מבצעי מכירות לכבוד Cyber Monday לשנת 2023

חגיגת הקניות שהחלה עם Black Friday ממשיכה כעת עם Cyber Monday. קורסים בהנחות מיוחדות. הזדמנות מעולה להתפתח מקצועית ולחסוך בכסף.

Premium Android Applications Development Courses
מאפייני ההדרכה

התפוחים שנראים דומים מרחוק לפתע נראים שונים

קיימים קורסים רבים ללימוד פיתוח אפליקציות לאנדרואיד. למרות שהקורסים השונים נראים דומים, כאשר בוחנים אותם מקרוב לא ניתן שלא להבחין בהבדלים שקיימים ביניהם.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences