סמינרים מקצועיים למפתחי תוכנה

software developers macbook
אנו מעבירים סמינרים מקצועיים למפתחי תוכנה. בין אם באמצעות הזום או במשרדי החברה אשר מעוניינת בהדרכה מקצועית עבור מפתחי התוכנה שלה.

Share This Post

אנו מפתחים סמינרים מקצועיים עבור מפתחי תוכנה. סמינרים אלה מתמקדים בדרך כלל בנושאים מקצועיים מתקדמים. הם ניתנים להעברה בזום או באמצעות הגעה למשרדי החברה אשר מעוניינת בהעברתם למפתחים שהיא מעסיקה. הסמינרים ניתנים להעברה הן באנגלית והן בעברית. 

המתודולוגיה Extreme Blended

הניסיון שיש לנו בהעברת הדרכות מקצועיות למפתחי תוכנה מתפרש על פני שנים רבות. כחלק מהניסיון לשיפור תמידי באיכות ההדרכה פיתחנו את המתודולוגיה Extreme Blended. אנו מממשים מממשים אותה בכל הדרכה מקצועית שאנו מעבירים. 

התאמה מלאה לצרכי הלקוח

את הסמינרים ניתן להעביר באופן מדוייק בהתאם לתכנון שמותווה במסמך התיאור של כל סמינר. לחילופין, ניתן לפתח סמינר חדש אשר מותאם לצרכי הלקוח ומורכב מהתכנים אשר מופיעים בסמינרים אחרים באופן מלא או חלקי, ובאופן מדוייק בהתאם לצרכי הלקוח. 

הדרכה ברמת Premium

אנו שואפים באופן תמידי להביא לשיפור בשירותי ההדרכה שאנו מספקים. מידע נוסף על מאפייני ההדרכה שאנו מספקים ניתן למצוא בפוסט Premium Service

אנו מפתחים סמינרים מקצועיים רבים במגוון גדול של נושאים. במידה שקיים נושא שאין עבורו סמינר שכבר פותח נשמח לקבל את פנייתכם. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

XtremeJ Online Conference
כנסים

הכנס הבינלאומי XtremeJ לשפת התכנות ג׳אווה

הכנס הבינלאומי XtremeJ מתמקד בשפת התכנות Java. הכנס מתקייים אונליין והוא מהווה נקודת מפגש למפתחי Java מרחבי העולם. הכנס מתנהל בשפה האנגלית.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences