תבניות עיצוב תוכנה קלאסיות בפייתון

לימודי תכנות life michael קורסים בפיתוח תוכנה
תבניות העיצוב הקלאסיות בתוכנה (Classic Design Patterns) ניתנות למימוש ברוב שפות התכנות, לרבות שפת התכנות Python.

שתפו פוסט זה

בשנת 1994 פורסם הספר Design Patterns: Elements of Reusable Object-Oriented Software אשר כולל הסבר מפורט לכ-24 תבניות העיצוב הקלאסיות (Classic Design Patterns) השכיחות ביותר (באותה עת). הספר, אשר נכתב על ידי 4 מפתחי תוכנה ידועים ידוע גם בתור הספר אשר נכתב על ידי ארבעת המוסקטרים (ה-Gang of Four, ובקיצור: GoF). 

הספר של ה-GoF כנקודת ייחוס

הספר של ה-GoF הוא אחד הספרים הבודדים בפיתוח תוכנה שעדיין רלוונטי בגרסתו הישנה אשר פורסמה לפני כ-30 שנה. ספר זה מהווה כיום נקודת ייחוס (reference) עבור רוב מפתחי התוכנה. את תבניות העיצוב הקלאסיות שמתוארות בספר זה ניתן לממש כמעט בכל שפת תכנות. 

הסמינר המקצועי Design Patterns in Python

הסמינר Design Patterns in Python מתמקד בתבניות העיצוב הקלאסיות ובאופן המימוש שלהן בשפת התכנות Python. ניתן להזמין את העברתו של סמינר זה בכל חברת הייטק אשר מעוניינת בשדרוג היכולות המקצועיות של מפתחי התוכנה שמועסקים על ידה. 

אנו מפתחים סמינרים מקצועיים רבים בשפת התכנות Python ובנושאים קשורים אחרים. ניתן להזמין את העברתם של סמינרים אלה בכל חברת הייטק אשר מעוניינת בשידרוג היכולות המקצועיות של מפתחי התוכנה שהיא מעסיקה. 

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

multiple lines comment in python
לימוד פייתון

הערה בגוף התכנית אשר מתפרשת על פני מספר שורות

בדומה לשפות תכנות אחרות, גם בשפת התכנות Python ניתן לשלב בקוד שאנו כותבים הערות. ב-Python קיימים מספר סוגים של הערות. אחד מהם הוא הערות אשר מתפרשות על יותר משורה אחת.

Premium Training for Software Developers
מאפייני ההדרכה

לא ניתן להשוות תפוח לתפוח

כפי שכל תפוח ייחודי בדרכו שלו כך גם כל קורס ללימוד שפת תכנות. כפי שהתפוחים אינם זהים לחלוטין כך גם הקורסים אשר אנו מנסים להשוות זה לזה.

קבוצה מקצועית למפתחי פייתון life michael שירותי הדרכה למפתחי תוכנה

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences