קורס ללימוד Python ב-Udemy

תמונה של ראיון עבודה
קורס ללימוד פייתון למתחילים. מתחיל מהסבר המושגים הבסיסיים ביותר. כולל גם נושאים מתקדמים. מומלץ במיוחד לחסרי רקע בתכנות.

שתפו פוסט זה

הקורס Introduction to Programming in Python

באמצעות הקורס Introduction to Programming in Python אשר פיתחנו באמצעות הפלטפורמה של Udemy ניתן לעשות את הצעדים הראשונים בלימוד תכנות. הקורס מתחיל בהסבר יסודי למושגים הבסיסיים ביותר בתכנות, ובהמשך כולל גם נושאים אשר נחשבים למתקדמים. הקורס פותח באנגלית. 

קורסים נוספים ללימוד פייתון

פרט לקורס Introduction to Programming in Python אשר פיתחנו באנגלית באמצעות הפלטפורמה של Udemy, פיתחנו גם את הקורס תיכנות בפייתון באמצעות הפלטפורמה של life michael academy. הקורס תיכנות בפייתון פותח בעברית. בדומה לקורס Introduction to Programming in Python גם ברישום לקורס תיכנות בפייתון עושים זאת ללא שום סיכון (במהלך ה-14 הימים הראשונים ממועד הרישום לקורס ניתן להתחרט, לבטל את הרישום ולקבל את כל הכסף בחזרה). במידה שאתם מעוניינים בלמידה באופן סינכרוני קיים הקורס Python Programming ותמיד קיימת גם האפשרות להדרכה אשר תפורה באופן מיוחד עבורכם. בכל הנוגע להעברת קורסים בחברות, אנו עושים זאת כבר למעלה מ-20 שנה, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ולתפור עבורכם את ההדרכה המתאימה ביותר (תוך מימוש המתודולוגיה Extreme Blended). 

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

happy birthday python
לימוד פייתון

יום הולדת שמח לשפת התכנות פייתון

ב-20 לפברואר 1991 הופיעה הגרסה הראשונה של שפת התכנות פייתון. זהו התאריך שנבחר לחגוג את יום ההולדת של השפה. פייתון בת 33!

קבוצה מקצועית למפתחי פייתון life michael שירותי הדרכה למפתחי תוכנה

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences