הכנס XtremePython לשנת 2023

banner for xtremepython 2023
הכנס הבינלאומי למפתחי Python מופק על ידי life michael. הכנס לשנת 2023 יתקיים בחודש נובמבר.

שתפו פוסט זה

הכנס XtremePython לשנת 2023 יתקיים בחודש נובמבר

הכנס XtremePython לשנת 2023 יתקיים ביום שלישי ה-7 בנובמבר, 2023. כדי להימנע מקיום הכנס בתקופת החגים (חנוכה וכריסטמס) בחרנו להקדים אותו בחודש (התכנון המקורי היה לקיימו בחודש דצמבר). גם הכנסים האחרים לשנת 2023 (XtremeJ ו-XtremeJS) הוקדמו. הכנס XtremeJS יתקיים ביום שלישי ה-21 בנובמבר, 2023. הכנס XtremePython יתקיים ביום שלישי ה-5 בדצמבר, 2023. 

מכירת הכרטיסים לכנסים שאנו מפיקים במהלך 2023 החלה

מכירת הכרטיסים לכנסים שאנו מפיקים במהלך 2023 כבר החלה. הרכישה נעשית ישירות באתר של eventbrite. ניתן לרכוש כרטיס לכנס XtremePython באתר https://www.eventbrite.com/e/the-xtremepython-online-conference-tickets-501869925457. מידע מפורט על אופן רכישת הכרטיסים לכנסים XtremeJS ו-XtremeJ ניתן למצוא בפוסט שפורסם באתר של life michael בקישור https://lifemichael.com/he/online-professional-conferences-for-software-developers/.

קבלת הצעות להרצות בכנס XtremePython לשנת 2022

ה-Call for Papers (ידוע גם בשם CFP) לכנסים XtremeJ, XtremeJS ו-XtremePython פורסם. נשמח לקבל הצעות ממרצים מכל רחבי העולם. הכנסים יתקיימו באנגלית, והם יכללו הרצאות אשר ייבחרו מתוך ההצעות שנקבל בנוסף להרצאות של מרצים נבחרים שאליהם נפנה ישירות. 

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

man woman learn laptop banner
לימוד פייתון

צפייה בחינם בשני השיעורים הראשונים

צפייה בשיעורים הראשונים של הקורס לפני שנרשמים לקורס עשוייה לסייע בקבלת ההחלטה בנוגע להתאמה שקיימת (או שאינה קיימת) לקורס.

banner for xtremepython video clips on youtube channel banner
כנסים

ערוץ ה-YouTube של XtremePython

בערוץ הוידאו של XtremePython ב-YouTube ניתן למצוא את צילומי הווידאו של ההרצאות אשר הועברות בכנסים השנתיים של XtremePython.

קבוצה מקצועית למפתחי פייתון life michael שירותי הדרכה למפתחי תוכנה

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences