המתודולוגיה אקסטרים בלנדד

banner for the extreme blended methodology
במסגרת הקורסים שאנו מעבירים אנחנו מממשים את המתודולוגיה Extreme Blended, ושואפים לשיפור באופן רציף ותמידי תוך קבלת משוב מהסטודנטים.

שתפו פוסט זה

הדרכה מכל הלב ומעבר
הדרכה מכל הלב ומעבר, חומרי הדרכה מפורטים, הקלטה בוידאו של כל מפגש כדי לאפשר חזרה יעילה על החומר, מתן אפשרות ללמוד אונליין או להיפגש עימנו בחדר הישיבות, מתן עזרה אישית באמצעות הוואטסאפ במהלך הקורס בין מפגש למפגש…כל אלה וכלים רבים אחרים אינם מספקים. יש צורך במתודולוגיה ברורה אשר תאפשר מיקסום ואופטימיזציה של הכלים השונים ושל המתודולוגיות השונות שניתן ליישם, ביחד ולחוד. 

המתודולוגיה Extreme Blended
במהלך השנים האחרונות, ובייחוד עם הופעת מגיפה הקורונה והעליה בנכונות של תלמידים לעשות שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים, פיתחתי את המתודולוגיה Extreme Blended.  

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

learning online in group - life michael programming courses
כנסים

ה-Call for Papers של הכנסים שלנו לשנת 2023

ה-CFPs עבור הכנסים XtremeJ, XtremeJS ו-XtremePython בשנת 2023 נפתחו. מוזמנים להגיש הצעות. הכנסים צפויים להתקיים בחודש דצמבר 2023.

you cannot learn how to swim without getting into the pool. the same with programming. you cannot learn how to program with coding. photo light blue.
מפגשי מיטאפ

תירגול בכתיבת קוד בפייתון

כפי שלא ניתן ללמוד לשחות מבלי להיכנס למים ולהירטב, כך גם לא ניתן ללמוד תכנות מבלי לתרגל כתיבת קוד. קורס בתכנות איננו קורס בהיסטוריה.

קבוצה מקצועית למפתחי פייתון life michael שירותי הדרכה למפתחי תוכנה

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences