מציאת עבודה

מציאת עבודה בפיתוח תוכנה
כדי לסייע לחברות שמחפשות מפתחי Python וכדי לסייע למתכנתים אשר עושים את צעדיהם הראשונים הקמנו לפני שנים רבות קבוצה ממוקדת בפייסבוק להצעות עבודה ב-Python.

שתפו פוסט זה

קבוצה למציאת משרות בפייתון
כדי לסייע לחברות שמחפשות מפתחי Python וכדי לסייע למתכנתים אשר עושים את צעדיהם הראשונים הקמנו לפני שנים רבות קבוצה ממוקדת בפייסבוק להצעות עבודה ב-Python. תוכלו למצוא אותה בקישור https://www.facebook.com/groups/865775966845736.

המציאות היא שלא חסרות הצעות עבודה. קיים חוסר במתכנתים. בוגרי קורסים ובעלי תארים אקדמיים כאלה ואחרים עם קורות חיים ותעודות מרשימות… שלא מצליחים למצוא עבודה לא חסר. אלה קיימים בשפע. העידן שבו מצליחים למצוא עבודה באמצעות תעודה כזו או אחרת שייך לעבר הרחוק בכל הנוגע למשרות בפיתוח תוכנה. ייתכן שכדי להימנע מבזבוז זמן חברות הייטק יודיעו מראש על סינון ראשוני כגון דרישת מינימום מכל המועמדים לתואר ראשון במדעי המחשב או בתחום דומה. אפשר להבין את ההיגיון בדרישה הזו. קיימים בשוק העבודה עשרות אלפי אנשים שהידע שלהם בפיתוח תוכנה ברמה מאד נמוכה. לחברות שמגייסות מתכנתים משאבים מוגבלים. סינון ראשוני על בסיס תואר אקדמי בהחלט ייתכן. המבחן המקצועי שיגיע בהמשך כבר יסנן החוצה את בעלי התארים האקדמיים היוקרתיים שהידע שלהם בפיתוח תוכנה ברמה מאד נמוכה.

אנחנו לא מתחייבים למצוא עבודה ובשום פנים ואופן לא נהיה חלק מתעשיית האשליות בכל הנוגע להבטחה למצוא עבודה. הבטחות כגון אלה כרוכות בהסכם משפטי עם הסטודנט. מדובר בהסכם משפטי שבדרך כלל איננו הוגן, ועל כך נרחיב בפוסט נפרד שייכתב בהמשך. מה ניתן לעשות כדי למצוא את המשרה הראשונה? התשובה מאד פשוטה. יש ללמוד ולהגיע לרמה המקצועית הגבוהה ביותר. יש ללמוד באופן רציף וממוקד, לא להירתע ולא להפסיק. היקף הידע בתחום הוא עצום. במקביל יש לפתח פרוייקט מרשים כדי שיוכל לשמש כתחליף לניסיון מעשי רישמי.

מציאת המשרה הראשונה 
מציאת מקום העבודה הראשון בפיתוח תוכנה איננה פשוטה. בחברות הייטק מעוניינים להעסיק מפתחים עם ניסיון בלבד. יש לכך סיבות רבות. אנו ממליצים לקרוא את הפוסט מציאת המשרה הראשונה בפיתוח תוכנה ואת הפוסט פרדוקס המחסור במתכנתים

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קבוצה מקצועית למפתחי פייתון life michael שירותי הדרכה למפתחי תוכנה

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences