הקניית היכולת ללמוד באופן עצמאי

learning how to learn php
בלימוד של שפת תכנות חדשה מומלץ להתמקד בעקרונות וביצירת הבסיס כדי שאלה ישמשו בדומה לחכה שמאפשרת להמשיך וללמוד באופן עצמאי.

Share This Post

שפת התכנות PHP היא שפת התכנות הפופולרית ביותר בעולם בצד השרת של web applications. הלימוד באופן עצמאי של ספריות ו-frameworks הוא אינסופי. כדי להקנות למשתתפי הקורס את היכולת להתמודד בהצלחה עם לימוד נושאים חדשים באופן עצמאי הקורס מתמקד בעיקר בכל אותם נושאים תיאורטיים שהבנתם באופן מלא ויסודי תקל על לימוד עתידי של נושאים חדשים. 

הארכיטקטורה Model View Controller

הבנת הארכיטקטורה Model View Controller הכרחית לכל תהליך למידה של אופן השימוש ב-framework שנועד לפיתוח web applications ב-PHP. בין אם מדובר ב-Laravel, CodeIgniter, Symphony או כל framework אחר, כדי ללמוד כיצד להשתמש ב-framework יש צורך להבין תחילה את הארכיטקטורה MVC (Model View Controller). במהלך הקורס אנו מתמקדים בארכיטקטורה זו, ומפתחים web application אשר מממש אותה (מבלי להשתמש ב-framework קיים). 

שימוש במתודולוגיה Extreme Blended

באמצעות המתודולוגיה Extreme Blended אנו מנצלים באופן יעיל את המפגשים בקורס. בדרך זו אנו מצליחים להקדיש יותר שעות לאותם נושאים תיאורטיים ובסיסיים אשר הבנתם מהווה חכה שמאפשרת תפיסת דגים (לימוד נושאים חדשים) באופן עצמאי. 

במידה שאתם מתלבטים בכל הנוגע ללימוד PHP ובכל הנוגע לנושאים שבהם כדאי להתמקד, אנו נשמח לסייע במסגרת שירותי הייעוץ שאנו מספקים. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

karate software development
מאפייני ההדרכה

הדמיון שקיים בין קראטה ופיתוח תוכנה

כאשר משווים בין אמנות הלחימה קראטה לבין פיתוח תוכנה מגלים קווי דמיון רבים. הדימיון שקיים בין שני תחומים אלה עשוי להפתיע רבים.

Join Python Programming Course
לימוד Python

הצטרפות לקורס Python שהתחיל ב-19 בדצמבר

ניתן עדיין להצטרף לקורס Python Programming אשר החל לאחרונה ב-19 בדצמבר, 2023. הזדמנות מעולה למתכנתים ב-Python ללמוד את הנושאים המתקדמים בשפה.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences