מציאת עבודה ב-Node.js

תמונה מתוך ריאיון עבודה - משרות בפיתוח ב NODE.JS - קורסים בפיתוח תוכנה
בקבוצה Node.js Jobs in Israel ניתן למצוא משרות בפיתוח באמצעות Node.js. הקבוצה משמשת גם מחפשי עבודה וגם מגייסים.

שתפו פוסט זה

קבוצות למציאת עבודה בפיתוח תוכנה
אנו מנהלים קבוצות למציאת עבודה בתחומים השונים שקיימים בפיתוח תוכנה. כל קבוצה מתמקדת בתחום מסויים. בקבוצות שאנו מנהלים ניתן למצוא משרות אשר מפורסמות על ידי מגייסים, ולצידן פרסומים של מפתחי תוכנה אשר מחפשים עבודה בפיתוח. את רשימת הקבוצות ניתן למצוא בפוסט קבוצות למציאת עבודה בפייסבוק אשר פורסם באתר של  life michael בעברית. אחת הקבוצות (Node.js Jobs in Israel) מתמקדת במשרות בפיתוח תוכנה באמצעות Node.js. 

קבוצות מקצועיות למפתחי תוכנה
פרט לקבוצות שאנו מנהלים מתוך כוונה לסייע למפתחי תוכנה מצד אחד, ולחברות אשר מנסות לגייס מפתחים מצד שני, אנו מנהלים גם קבוצות מקצועיות אשר מתמקדות בתחומים ספציפיים בפיתוח תוכנה. חלק מהקבוצות מתנהלות בעברית. חלק אחר באנגלית. את רשימת הקבוצות שמתנהלות בעברית ניתן למצוא בפוסט קבוצות מקצועיות בעברית למתכנתים. את רשימת הקבוצות שמתנהלות באנגלית ניתן למצוא בפוסט קבוצות מקצועיות בינלאומיות למתכנתים

הבעיה איננה במציאת עבודה
הבעיה האמיתית איננה במציאת עבודה בפיתוח תוכנה. הבעיה האמיתית היא במציאת מתכנתים. זוהי המציאות. ולכל מי שמחפש עבודה בפיתוח תוכנה אני ממליץ לקרוא את הפוסט מציאת המשרה הראשונה בפיתוח תוכנה ואת הפוסט פרדוקס המחסור במפתחים אשר פורסמו באתר life michael בעברית. 

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תמונה של מתכנת עם מחשב
לימוד JavaScript

הקורס React.JS Fundamentals

הקורס React.js Fundamentals משלים את הקורס Node.js Fundamentals. שילוב שני הקורסים יסלול עבורכם את הדרך בתחום ה-Full Stack.

ide two programmers banner
MongoDB

פיתוח באמצעות VS Code

עורך הטקסט VSCode, אשר יכול גם לשמש כסביבת פיתוח, הוא אחד הכלים הפופולריים ביותר כיום בכל הנוגע לפיתוח תוכנה.

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences