הקבוצה JavaScript Developers בפייסבוק

לימוד javascript תוך היעזרות בקבוצה מקצועית בפייסבוק
הקבוצה JavaScript Developers מהווה נקודת מפגש למפתחי JavaScript מכל העולם. הצטרפו אליה בחינם והישארו מעודכנים בכל מה שנוגע ל-JavaScript.

שתפו פוסט זה

קהיליה בינלאומית של מפתחי JavaScript
הקבוצה JavaScript Developers הוקמה לפני למעלה מ-10 שנים. חברים בה כיום כ-30,000 מפתחים מכל רחבי העולם. כל הפוסטים שמפורסמים בקבוצה זו עוברים בדיקה מקדמית. כל הפוסטים חייבים להיכתב באנגלית. 

עזרה מקצועית מחברי הקבוצהֿ
הקבוצה JavaScript Developers לא מהווה קבוצת תמיכה למפתחים אשר טרם הפנימו שכאשר יש שגיאה בזמן ריצת הקוד יש למצוא את הסיבה באמצעות ה-debugger, והיא לא מהווה קבוצת תמיכה למפתחים שלא עושים שימוש ב-StackOverflow. במידה שנתקלים בקושי של מצליחים להתגבר עליו באמצעות ה-debugger וכבר ביצעתם חיפוש מתאים באתר StackOverflow, במקרה כזה נשמח אם בפוסט שתפרסמו בקבוצה JavaScript Developers תכללו את הממצאים שקיבלתם באמצעות ה-debugger ואת המידע שהצלחתם לדלות מהאתר StackOverflow. 

הקבוצה לא מיועדת לפרסום הצעות עבודה
הקבוצה JavaScript Developers לא מיועדת לפרסום הצעות עבודה, ופוסטים שכוללים בתוכם הצעות שכאלה לא מאושרים. בכל הנוגע למציאת עבודה אני ממליץ לבדוק את הקבוצות לסיוע במציאת עבודה בפיתוח תוכנה בפייסבוק. 

קבוצות מקצועיות בתחומים נוספים בפיתוח תוכנה
פרט לקבוצה JavaScript Developers הקמתי במהלך השנים קבוצות מקצועיות רבות נוספות. כל אחת מתמקדת בתחום מקצועי מסויים. מידע נוסף על קבוצות אלה ניתן למצוא בפוסט קבוצות מקצועיות בעברית למתכנתים ובפוסט קבוצות מקצועיות בינלאומיות למתכנתים

הרשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים טכנולוגיים בפיתוח תוכנה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אתכם

Node.js Cheat Sheet
לימוד Node.js

שימוש ב-Cheat Sheet ל-Node.js

השימוש ב-Cheat Sheet יכול לסייע רבות בשלבים הראשונים לשימוש בשפת תכנות חדשה, ספריה, פריימוורק או פלטפורמה חדשה.

שיעורים פרטיים בתכנות
לימוד Node.js

הדרכה אחד על אחד

לעיתים לימוד נושא חדש בתכנות באמצעות הדרכה אחד על אחד עשוייה להיות האפשרות היעילה ביותר, ולעיתים גם הזולה ביותר.

האם תרצו להזניק את הקריירה שלכם?

נשמח להיות עימכם קשר!

Update cookies preferences