השוואה בין קורס זה לקורסים אחרים

קורס ללימוד קוטלין
ההשוואה בין קורסים שונים דומה להשוואה בין תפוחים. מרחוק התפוחים נראים מאד דומים. כשמתקרבים ומתחילים לבדוק את הפרטים הם כבר נראים שונים.

Share This Post

שפת התכנות Kotlin, אשר פותחה על ידי חברת JetBrains ושממשיכה להתפתח בהובלתה מאפשרת לנו לכתוב קוד ולתרגם אותו ל-Java Byte Code, בדומה למה שקורה כאשר מפתחים בשפת התכנות Scala.  קיימות גם אפשרויות אחרות, כגון תרגום הקוד ב-Kotlin ל-JavaScript, בדומה למה שקורה כאשר מפתחים ב-TypeScript. הקורס Kotlin Programming שאנו מעבירים נחשב לקורס פרמיום. בתור קורס פרמיום יש לו את כל המאפיינים שיש לכל קורס פרמיום, בין אם הוא מועבר כקורס ציבורי לקהל הרחב או כקורס פרטי אשר הוזמן על ידי חברת הייטק עבור המתכנתים שהיא מעסיקה. 

הסילבוס של הקורס

שפת התכנות Kotlin היא שפה עשירה. כפועל יוצא גם הסילבוס הראוי איננו סילבוס קצר. את הסילבוס של הקורס Kotlin Programming תוכלו למצוא בקישור https://tinyurl.com/lifemichaelkotlin. כאשר אתם משווים את הקורס שפיתחנו לקורסים אחרים מומלץ להתחיל את ההשוואה בסילבוס. כבסיס להשוואה שאתם מבצעים בין הסילבוסים השונים מומלץ להעיף מבט ב-documentation הרשמי של השפה באתר https://kotlinlang.org.

מספר התלמידים בקורס

מספר התלמידים בקורס Kotlin Programming כאשר הוא מועבר כקורס ציבורי מוגבל ל-10 (בדומה לכל קורס פרמיום אחר שאנו מעבירים). מספר גדול יותר של סטודנטים פוגע באיכות ההדרכה ולא מאפשר קשר אישי עם כל אחד מהסטודנטים. 

צילום השיעורים בווידאו

צילום השיעורים בווידאו מאפשר לחזור על החומר שנלמד באופן יעיל יותר, ובדרך זו להגיע מוכנים יותר לכל אחד ממפגשי הקורס. צילום השיעורים בווידאו גם מאפשר להשלים את החומר בקלות רבה כאשר נאלצים להיעדר. 

מערכת לניהול למידה

כל הקורסים שאנו מעבירים מנוהלים באמצעות מערכת לניהול למידה אשר מבוססת על מודל, בדומה לרוב המכללות והאוניברסיטאות בארץ. במערכת זו אנו מקימים אתר נפרד לכל קורס, ומרכזים בו את כל חומרי ההדרכה לרבות המצגות, התרגילים, הפתרונות, וצילומי הווידאו של השיעורים. 

מחזורים עתידיים של הקורס

כל מי שמשתתף בקורס זכאי להצטרף בחינם לכל מחזור עתידי (על בסיס מקום פנוי). במידה שאין מקום עדיין ניתן לקבל גישה מלאה לכל חומרי ההדרכה, לרבות צילומי הווידאו. 

מתודולוגיות הדרכה מתקדמות

הקורס מועבר באמצעות המתודולוגיה Extreme Blended. כחלק מהמימוש של מתודולוגיה זו אנו משלבים למידה אסינכרונית באמצעות ווידאו קליפים ממוקדים (בדרך כלל מדובר בווידאו קליפים אשר מתמקדים בנושאים טכניים או בנושאים קשים במיוחד). כחלק מהמימוש של מתודולוגיה זו אנו גם משלבים למידה הפוכה (במידה חלקית) בכך שלקראת כל מפגש אנו נותנים גישה לצילומי ווידאו אשר מאפשרים לימוד מקדים של הנושאים שצפויים להילמד באותו מפגש. אנו נזהרים מלממש את המתודולוגיה למידה הפוכה באופן מלא כיוון שרוב התלמידים בקורס הם הורים לילדים ואנו מודעים להבדלים בכל הנוגע לזמן הפנוי בין הורים לילדים לבין אלה שעדיין לא הגיעו לשלב ההורות.  

קורסים מקצועיים ביודמי

אנו מפתחים קורסים מקצועיים רבים ב-Udemy. חלקם מתמקדים בנושאים מתקדמים. חלקם מתמקדים במתן האפשרות לתרגל בשילוב בדיקה אוטומטית של הפתרונות שמגישים. כל המשתתפים בקורס מקבלים גישה בחינם לכל הקורסים אשר יכולים לסייע מתוך הקורסים שפיתחנו ב-Udemy. בכל הנוגע באופן ספציפי לקורס Kotlin Programming אנו מספקים גישה גם לכל הקורסים ב-Udemy אשר מתמקדים בשפת התכנות Java. לעיתים קרובות, כדי להבין נושא מסויים ב-Kotlin יש להבין תחילה נושא ספציפי אחר ב-Java. 

הכנסים הבינלאומיים

אנו מפיקים מדי שנה שלושה כנסים בינלאומיים (XtremeJ, XtremeJS ו-XtremePython). כל מי שמשתתף בקורס שאנו מעבירים מקבל כרטיסים בחינם לכנסים אלה. 

קורס מתחיל בתאריך שנקבע

כאשר נרשמים לקורס ניתן להיות בטוחים בכך שהקורס יתחיל בתאריך שפורסם. אנחנו לא דוחים את פתיחתם של קורסים רק כדי להמתין לנרשמים חדשים כדי להגדיל את שורת הרווח. 

כחברה קטנה, היתרון החשוב ביותר שלדעתנו תוכלו למצוא בקורסים שאנו מעבירים הוא האיכפתיות והרגישות שתוכלו למצוא בשילוב הרצון האז לספק את שירות ההדרכה הטוב ביותר.

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

girl cofee java banner
Kotlin

מפגש מיטאפ בחינם בנושא Coroutines בקוטלין

הזדמנות מעולה לכל מי שכבר מכיר את שפת התכנות קוטלין, להכיר את האפשרות לפתח Coroutines בקוטלין. המפגש יתקיים אונליין. ההשתתפות בחינם.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences