הרצאות ומפגשים מקצועיים בחינם למפתחי תוכנה

באנר של מפגש מקצועי חברתי
אנו מארגנים מפגשים מקצועיים בחינם אשר מתמקדים במגוון נושאים מקצועיים בפיתוח תוכנה. במפגשים אלה מתקיימות בדרך כלל הרצאות מקצועיות.

Share This Post

מפגשי מיטאפ (meetup) מקצועיים בחינם

אנו מנהלים את קבוצת המיטאפ life michael academy ומשתמשים בה להפקת מפגשים מקצועיים בחינם. מפגשים אלה מתקיימים בדרך כלל אונליין ובאנגלית, ומשתתפים בהם מפתחי תוכנה ומרצים מכל רחבי העולם. לעיתים אנו מקיימים אותם באופן היברידי. ניתן להצטרף לקבוצת המיטאפ life michael academy בחינם. פרט לקבוצת המיטאפ life michael academy קיימות בניהולנו מספר קבוצות מיטאפ אחרות

קשרים מקצועיים עם מפתחי תוכנה מרחבי העולם

באמצעות מפגשי המיטאפ שמתקיימים במסגרת life michael academy ניתן, לא אחת, ליצור קשרים מקצועיים עם מפתחי תוכנה אחרים מרחבי העולם. קשרים אלו עשויים, לא אחת, להוביל להתפתחויות מעניינות בקריירה המקצועית. אנו ממליצים בחום לכל מי שעושה את צעדיו הראשונים בתחום להצטרף למפגשים אלה. טיפים נוספים לכל מי שמחפש את מקום העבודה הראשון ניתן למצוא בפוסט מציאת המשרה הראשונה בפיתוח תוכנה ובפוסט מציאת עבודה ב-Front End Development.

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

Java Programming Cheat Sheet
Java

שימוש ב-Cheat Sheet בלימוד שפת התכנות ג׳אווה

באמצעות Cheat Sheet תהליך הלמידה של שפת התכנות Java יכול להיות קל יותר, כיוון הוא מקל עלינו בכל מה שנוגע לצורך לזכור את הפקודות ואת כללי התחביר.

banner for java is only the beginning - life michael premium professional training services
Java

פיתוח תוכנה באמצעות שורת הפקודה

את הקוד שאנו כותבים ב-Java ניתן גם לכתוב באמצעות עורך טקסט, ולאחר מכן להדר (compile) באמצעות javac ולאחר מכן להריץ באמצעות java.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences