סביבת הפיתוח GoLand

שתי נשים ומתכנת עובדים על מחשב - קורסי תכנות ברמה הגבוהה ביותר
שפת התכנות Go מפותחת על ידי Google. קיימות מספר סביבות פיתוח שבהן ניתן להשתמש. אנו מחבבים באופן מיוחד את GoLand של חברת JetBrains.

Share This Post

מהי סביבת פיתוח (ובאנגלית: IDE – Integrated Development Environment)?
קיימות מספר סביבות פיתוח אפשריות לשימוש כאשר מפתחים בשפת התכנות Go. אחת מהן היא סביבת הפיתוח GoLand של חברת JetBrains. במידה שאתם כבר מכירים סביבות פיתוח אחרות של חברת JetBrains קרוב לוודאי שהשימוש ב-GoLand יהיה פשוט יחסית עבורכם. הדימיון הגדול בין סביבות הפיתוח של חברת JetBrains לשפות התכנות השונות מאפשר מעבר קל יחסית ביניהן. 

סביבות פיתוח (IDEs) לפיתוח בשפת התכנות Go
קיימות מספר סביבות פיתוח אפשריות לשימוש כאשר מפתחים בשפת התכנות Go. אחת מהן היא סביבת הפיתוח GoLand של חברת JetBrains. סביבת פיתוח נוספת ופופולריות באופן מיוחד היא  Visual Studio Code, אשר מאפשרת לנו לפתח ולהתקין מגוון גדול מאד של תוספים אשר מאפשרים פיתוח במגוון גדול מאד של שפות תכנות עבור מגוון גדול במיוחד של פלטפורמות. באמצעות התקנת תוסף מתאים נוכל להשתמש ב-Visual Studio Code בפיתוח מערכות תוכנה באמצעות שפת התכנות Go. קיימות סביבות פיתוח נוספות, כגון GoClipseKomodo ו-LiteIDE

סביבת הפיתוח  GoLand של חברת JetBrains
אחת מסביבות הפיתוח שבהן ניתן להשתמש לפיתוח בשפת התכנות Go היא סביבת הפיתוח GoLand של חברת JetBrains. במידה שאתם כבר מכירים סביבות פיתוח אחרות של חברת JetBrains קרוב לוודאי שהשימוש ב-GoLand יהיה פשוט יחסית עבורכם. הדימיון הגדול בין סביבות הפיתוח של חברת JetBrains לשפות התכנות השונות מאפשר מעבר קל יחסית ביניהן.  בוידאו קליפים הבאים מוסבר כיצד לעשות את הצעדים הראשונים בפיתוח בשפת התכנות Go באמצעות GoLand. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences