קבוצה למציאת עבודה ב-#C

תמונה של ריאיון עבודה - קורסים מקצועיים בפיתוח תוכנה ברמה הגבוהה ביותר
בקבוצה C# Jobs in Israel אשר יצרנו לפני כ-10 שנים ניתן למצוא משרות בפיתוח ב-#C. הקבוצה משמשת גם למציאת עבודה וגם למציאת מפתחים.

Share This Post

קבוצה למציאת עבודה ב-#C
בקבוצה C# Jobs in Israel ניתן למצוא משרות בפיתוח באמצעות שפת התכנות #C. הקבוצה משמשת מצד אחד מפתחי תוכנה אשר מחפשים עבודה בפיתוח ב-#C, ומצד שני מגייסים אשר מנסים לאתר מפתחי תוכנה ב-#C לצורך איוש משרות פנויות. 

קבוצות למציאת עבודה בתחומים אחרים בפיתוח תוכנה
אנו מנהלים קבוצות רבות אשר מטרתן לסייע במציאת עבודה בפיתוח תוכנה. כל קבוצה מתמקדת בתחום מסויים. את הפירוט של הקבוצות הללו ניתן למצוא בפוסט קבוצות למציאת עבודה בפייסבוק

קבוצות מקצועיות בתחומים ספציפיים בפיתוח תוכנה
אנו מנהלים קבוצות מקצועיות רבות בפייסבוק אשר משמשות בסיס להתעדכנות באופן שוטף בנושאים מקצועיים שונים בפיתוח תוכנה. בפוסט קבוצות מקצועיות בינלאומיות למתכנתים ניתן למצוא פירוט של הקבוצות המקצועיות שאנו מנהלים באנגלית. בפוסט קבוצות מקצועיות למתכנתים בעברית ניתן למצוא פירוט של הקבוצות המקצועיות שאנו מנהלים בעברית. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

life michael java premium professional courses
לימוד Java

לימוד שפת התכנות Java

בשנים האחרונות, הפופולריות של שפת התכנות #C מדשדשת. במידה שכבר יש לכם רקע בתכנות אנו ממליצים לשקול לימוד של שפת התכנות Java.

קורסי תכנות ברמת פרמיום על ידי life michael
לימוד #C

האם הקורס כולל תירגול?

תירגול בכתיבת קוד חיוני להצלחת תהליך הלימוד של כל שפת תכנות שלומדים. אין זה משנה אם מדובר במתכנת מנוסה או בסטודנט שעושה את הצעדים הראשונים.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences