התמקדות בהקניית היכולות שיאפשרו לימוד עצמאי

learn how to learn programming
ההתמקדות בנושאים הבסיסיים, לרבות הנושאים הקשים, היא הדרך ליצירת בסיס הידע וההבנה אשר יאפשרו המשך התפתחות מקצועית באופן עצמאי.

Share This Post

היקף הידע בפיתוח תוכנה עצום. היכולת ללמוד באופן עצמאי היא יכולת הכרחית. ללא יכולת זו העיסוק בתחום נהיה בעייתי. בחברות רבות מצפים כיום מהמתכנתים להתעדכן בחידושים ובשינויים הטכנולוגים באופן עצמאי. בקורס C++ Programming אנו מתמקדים בכל אותם נושאים בסיסיים ותיאורטיים, ומכסים אותם באופן יסודי. בדרך זו אנו מקנים למשתתפים בקורס את היכולת להתמודד באופן עצמאי עם נושאים חדשים בתחום. 

שימוש במתודולוגיה Extreme Blended

באמצעות השימוש במתודולוגיה Extreme Blended שעות ההדרכה במהלך הקורס מנוצלות באופן יעיל יותר. בדרך זו מתאפשר לנו להקדיש יותר זמן לנושאים הבסיסיים והתיאורטיים שבבסיס היכולת ללמוד לבד. 

הקניית חכה אשר מאפשרת לתפוס דגים

באמצעות בסיס הידע הנרחב והיסודי שמוענק בקורס, לבוגרי הקורס יש את היכולת להתמודד בהצלחה רבה יותר עם נושאים חדשים ועדכניים שעליהם ללמוד באופן עצמאי. בסיס הידע הנרחב דומה לחכה שמאפשרת ללמוד נושאים חדשים (דגים) באופן עצמאי. 

תהליך ההתפתחות המקצועית הוא תהליך אינסופי. ככל שנשפר את יכולת הלימוד העצמי שלנו כך ייטב. הכלים שמוענקים בקורס C++ Programming מסייעים רבות בכל לימוד עתידי של כל נושא אשר מתבסס על הנושאים שנלמדו בקורס. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

karate software development
מאפייני ההדרכה

קווי הדמיון בין פיתוח תוכנה וקראטה

כאשר משווים בין קראטה לפיתוח תוכנה מגלים קווי דמיון רבים. הדימיון שקיים בין שני תחומים אלה עשוי להפתיע רבים.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences