מציאת עבודה בפיתוח צד לקוח

תמונה מתוך ריאיון עבודה - קורסים בפיתוח תוכנה - life michael
בקבוצה FED Jobs in Israel ניתן למצוא הצעות עבודה בפיתוח תוכנה. הקבוצה משמשת גם מפתחים אשר מחפשים עבודה בפיתוח תוכנה וגם חברות אשר מגייסות.

Share This Post

קבוצות למציאת עבודה בפייסבוק
אנו מנהלים בפייסבוק קבוצות אשר מסייעות במציאת עבודה. כל קבוצה מתמקדת בתחום מסויים בפיתוח תוכנה. בקבוצה FED Jobs in Israel ניתן למצוא משרות בפיתוח צד לקוח, לרבות משרות בפיתוח באמצעות Angular. רשימה של כל הקבוצות למציאת עבודה שאנו מנהלים בפייסבוק ניתן למצוא בפוסט קבוצות למציאת עבודה אשר פורסם באתר של life michael (בעברית).  

אין בעיה למצוא עבודה בפיתוח תוכנה
המציאות היא שאין בעיה למצוא עבודה בפיתוח תוכנה. הבעיה האמיתית היא במציאת מפתחים. אם מציאות זו איננה מוכרת לך אני ממליץ בחום לקרוא את הפוסט פרדוקס המחסור במתכנתים אשר פרסמתי באתר של life michael (בעברית). 

מציאת המשרה הראשונה בפיתוח תוכנה
בכל מה שנוגע למציאת המשרה הראשונה בפיתוח תוכנה, סטודנטים ובוגרים רבים מתלוננים על כך שבכל החברות שמגייסות דורשים ניסיון, ומשום כך אין להם שום סיכוי. מצד שני, חברות מגייסות מפתחי תוכנה ללא ניסיון. זה קורה. יש הרבה מה לעשות כדי שזה יקרה. אני ממליץ בחום לקרוא את הפוסט מציאת המשרה הראשונה בפיתוח תוכנה אשר פרסמתי באתר life michael (בעברית). 

קבוצות מקצועיות בפיתוח תוכנה
פרט לקבוצות שאנו מנהלים כדי לסייע למפתחים במציאת עבודה (מצד אחד) וכדי לסייע לחברות בגיוס מתכנתנים (מצד שני) אנו גם מנהלים קבוצות מקצועיות אשר מתמקדות בתחומים מקצועיים ספציפיים בפיתוח תוכנה. את רשימת הקבוצות הללו ניתן למצוא בפוסט קבוצות מקצועיות בינלאומיות למתכנתים ובפוסט קבוצות מקצועיות בעברית למתכנתים אשר פורסמו באתר של life michael (בעברית). 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

karate and software development
מאפייני ההדרכה

הדימיון שקיים בין קראטה ופיתוח תוכנה

קיימים קווי דימיון רבים בין אמנות הלחימה קראטה ופיתוח תוכנה. הצלחה בכל אחד משני התחומים עשוייה להוביל להצלחה גם בתחום השני.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences