למידה בכל עת באמצעות הסמרטפון

moodle mobile application
באמצעות אפליקציה אשר תותקן בסמרטפון ניתן יהיה להמשיך בתהליך הלמידה בכל מקום ובכל עת. האפליקציה מספקת גישה מלאה למערכת ניהול הלמידה.

Share This Post

כל קורסי הפרמיום וכל ההדרכות שמועברות למפתחי תוכנה בחברות הייטק מועברים תוך שימוש במערכת לניהול הלמידה. אנחנו בחרנו להשתמש ב-Moodle. 

כיוון שהמערכת לניהול למידה שבה אנו משתמשים מבוססת על Moodle ניתן להתקין על הטלפון הנייד או על הטאבלט את האפליקציה של Moodle ולהשתמש בה כדי לגשת לכל חומרי ההדרכה שנמצאים במערכת לניהול הלמידה. האפליקציה קיימת גם בגרסה למערכת ההפעלה Android וגם בגרסה למערכות ההפעלה iOS ו-iPadOS.

moodle smartphone application

כיוון שהאפליקציה, שניתן להתקין על הסמרטפון, מאפשרת גישה לכל חומרי ההדרכה, וכיוון שאת הסמרטפון ניתן לקחת איתנו לכל מקום שאליו נלך, אנו יכולים להמשיך בתהליך הלמידה גם כשאנו הרחק מהמחשב. באמצעות הסמטרפון נוכל בקלות לעבור על מצגות, לצפות בהקלטות ווידאו, לפרסם שאלות בפורום, לענות לשאלות של אחרים ולצפות בכל חומרי ההדרכה של הקורס. 

במהלך הקורס אנו משתמשים בפורומים ייעודיים של הקורס. באמצעות פורומים אלה סטודנטים יכולים לסייע זה לזה וגם לקבל את עזרתו של המרצה. האפשרות לגשת לפורומים אלה באמצעות האפליקציה אשר תותקן על הטלפון הנייד תאפשר לסטודנטים לסייע זה לזה גם כשאינם מול המחשב. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences