השימוש העיקרי של שפת התכנות Swift

life michael iphon development with swift
שפת התכנות Swift משמשת בעיקר לפיתוח אפליקציות למערכות ההפעלה של אפל. כיוון שהשפה זמינה לשימוש גם על מערכות הפעלה אחרות קיימים עוד שימושים.

Share This Post

מערכות ההפעלה של חברת אפל
שפת התכנות Swift פותחה על ידי חברת אפל בתור היורשת של שפת התכנות Objective-C בכל הנוגע לפיתוח אפליקציות למערכות ההפעלה השונות של אפל. כיום, רוב האפליקציות החדשות עבור מערכות ההפעלה של אפל, כגון  iOS, iPadOS, macOS, watchOS ו-tvOS. 

צד השרת של web applications
להבדיל משפת התכנות Objective-C השימוש ב-Swift איננו מוגבל למערכות ההפעלה של חברת אפל. כתוצאה מכך, וכפועל יוצא מכך ש-Swift היא שפת תכנות מודרנית ואטרקטיבית, החלו להופיע בשנים האחרונות Web Frameworks אשר מאפשרים לפתח את צד השרת של web applications באמצעות Swift. שימוש זה נחשב זניח למדי בהשוואה להיקף השימוש בשפות תכנות אחרות, כגון PHP,JavaScript ו-Java בפיתוח צד השרת של web applications. בפוסט מהן שפות התכנות הפופולריות אשר פורסם לאחרונה באתר של life michael בעברית ניתן למצוא מידע רב בנוגע לשימושים של שפות התכנות הפופולריות כיום. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

learning kotlin banner
לימוד Kotlin

שפת התיכנות Kotlin

שפות התכנות Kotlin ו-Swift מאד דומות. לכל מי שכבר יודע לפתח ב-Kotlin יהיה קל במיוחד ללמוד לפתח ב-Swift, ולהיפך.

finding job in swift banner
לימוד Swift

מציאת עבודה ב- Swift

כדי לסייע לכל מי שמחפש משרות בפיתוח תוכנה בשפת התכנות Swift ובאותה עת לסייע גם לחברות שמתקשות למצוא מפתחי Swift הקמנו קבוצה ייעודית למשרות בפיתוח למכשירים ניידים.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences