שפת התיכנות Scala

Scala Course for Swift Developers
שפות התכנות Scala, Swift ו-Kotlin מאד דומות זו לזו. מתכנת שכבר מכיר את אחת מ-3 השפות הללו לא יתקשה ללמוד כיצד לפתח בכל אחת משתי השפות האחרות.

Share This Post

שפת התכנות Scala

שפת התכנות Scala פותחה על ידי פרופ. מרטין אודרסקי ב-EPFL. השפה פותחה על בסיס שפת התכנות Java. קוד שכותבים ב-Scala עובד תחילה קומפילציה ל-Java Byte Code ורק אחר כך, הוא רץ בדומה לקוד שנכתב ב-Java. שפת התכנות Scala פופולרית באופן מיוחד בעיקר בצד השרת של מערכות מידע אשר מתמודדות עם אתגרי ה-Big Data באמצעות frameworks כגון Spark. 

הדרכות למפתחי תוכנה בארגונים

חברת life michael מעבירה הדרכות מקצועיות למפתחי תוכנה בארגונים. life michael מעבירה בין היתר, גם הדרכות למפתחי תוכנה בפיתוח באמצעות שפת התכנות Scala. הדרכות אלה מועברות במתודולוגיית ה-Extreme Blended אשר התגבשה בהמשך לניסיון העשיר שיש לנו בהעברת הדרכות למפתחי תוכנה, ובעיקר עם תום מגיפת הקורונה. מידע נוסף בנוגע למאפייני ההדרכה שאנו מספקים לארגונים ניתן למצוא במצגת שבקישור https://tinyurl.com/lifemichaelpremiumcorptraining.

הקורס הסינכרוני ללימוד שפת התכנות Scala

הקורס Scala Programming הוא קורס סינכרוני לשפת התכנות Scala. במידה שהנכם כבר מכירים את שפת התכנות Swift הקורס עשוי להיות קל יותר.

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

Swift Programming Cheat Sheet
לימוד Swift

שימוש ב-Cheat Sheet בפיתוח בסוויפט

בדומה ללימוד שפות תכנות אחרות, גם בכל הנוגע ללימוד Swift השימוש ב-Cheat Sheet יכול לסייע, ובעיקר בשלבים הראשונים.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences