מרחוק התפוחים נראים דומים ומקרוב רואים את ההבדלים

swift programming course
השוואה בין קורסים דומה מאד להשוואה בין תפוחים. קורסים שונים ללימוד שפת התכנות Swift עשויים בתחילה להיראות מאד דומים זה לזה. כאשר משווים ביניהם באופן מסודר מגלים את ההבדלים.

Share This Post

הקורס Swift Programming, אשר מתמקד בשפת התכנות Swift, נחשב לקורס פרמיום. לצידו קורסי פרמיום רבים אחרים. קורסי הפרמיום מוצעים לקהל הרחב כקורסים ציבוריים. כמו כן, חברות הייטק יכולות להזמין את העברתם כקורסים פרטיים למפתחי התוכנה שהן מעסיקות. לקורסי הפרמיום איכויות רבות גם כאשר הם מועברים כקורסים ציבוריים וגם כאשר הם מועברים כקורסים פרטיים.

מספר הסטודנטים מוגבל ל-10

אנו מגבילים את מספר הסטודנטים אשר יכולים להישתתף בקורס ל-10. ההגבלה הזו מאפשרת לנו לממש הדרכה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר. מספר סטודנטים גדול יותר לא יוכל לאפשר זאת. תודות למספר הקטן של המשתתפים בכל קורס אנו יכולים לקיים קשר אישי עם כל סטודנט. 

השיעורים מצולמים בווידאו

כל השיעורים בקורס מצולמים בווידאו כדי לאפשר למי שלא נכח בשיעור מסוים השלמה יעילה של השיעור. כמו כן, צילומי ווידאו אלה מאפשרים לכל מי שמשתתף בקורס לחזור באופן יעיל על החומר שנלמד ולהגיע מוכן יותר לכל אחד ממפגשי הקורס. 

קורס מתחיל במועד שנקבע

כאשר נרשמים לקורס ציבורי שאנו מעבירים ניתן להיות בטוחים בכך שהקורס יתחיל במועד. אנו לא דוחים את מועד תחילת הקורס רק כי אין מספיק נרשמים כפי שמכללות רבות נוטות לעשות. אנו לוקחים את הסיכון לכך שלא יהיו מספיק נרשמים ובמקרה שזה יקרה אנחנו גם נספוג את ההפסד. 

עזרה מקצועית בין המפגשים

בין מפגש אחד למשנהו ניתן לקבל עזרה מקצועית באמצעות קבוצת הוואטסאפ שאנו מקימים בנפרד לכל קורס. אין צורך להמתין עד למפגש העוקב רק כדי לקבל עזרה. אנחנו עוזרים באופן מקצועי באמצעות הוואטסאפ גם במהלך הימים שבין מפגש למפגש. 

גישה בחינם לקורסים שפיתחנו ביודמי

בכל קורס אנחנו נותנים למשתתפים גישה בחינם לקורסים הרלוונטים מתוך אותם קורסים שפיתחנו ב-Udemy. מדובר בקורסים שברובם מתמקדים בנושאים מתקדמים או בתירגול ממוקד אשר כולל גם בדיקה אוטומטית של הקוד שמוגש. 

מתודולוגיות הדרכה מתקדמות

בקורסים שאנו מעבירים אנו מממשים מתודולוגיות מתקדמות כגון Extreme Blended. כחלק מהמימוש של מתודולוגיה אנו משלבים בתהליך ההדרכה לא מעט צפיה אסינכרונית בווידאו קליפים מקצועיים וממוקדים שאנו מפיקים. כמו כן, לפני כל מפגש אנו מנגישים ווידאו קליפים אשר מכסים את הנושאים שצפויים להילמד כדי לאפשר למידה הפוכה (Reverse Learning). 

מערכת לניהול למידה

כל תהליך ההדרכה מנוהל באמצעות מערכת לניהול למידה (מבוססת moodle בדומה לרוב האוניברסיטאות והמכללות בארץ) אשר נגישה לכל משתתף באמצעות שם משתמש וסיסמא מכל מקום (באמצעות הדפדפן). במערכת זו אנו מרכזים את כל חומרי ההדרכה, לרבות המצגות, התרגילים, סרטוני הווידאו וחומרי הדרכה נוספים.

מצגות מפורטות

כל הנושאים שנלמדים בקורס מועברים באמצעות מצגות מפורטות שאנו מכינים. המצגת כוללת את עיקרי הדברים ובדרך זו היא מסייעת לתלמידים בהבנת החומר המוסבר במהלך המפגש. בחברות רבות אשר מעבירות הדרכות מקצועיות למפתחי תוכנה מעדיפים להימנע מהכנת מצגות מפורטות. הדבר כרוך בעלויות גבוהות. לעיתים מספקים ספר במקום המצגות. המצגת איננה ספר והספר איננו מצגת. זהו פיתרון זול שאיננו מספק.

מחזורים עתידיים

כל תלמיד רשאי להצטרף (על בסיס מקום פנוי) בחינם לכל מחזור עתידי של הקורס ללא שום עלות. במידה שאין מקום עדיין ניתן לקבל בחינם גישה מלאה לכל חומרי ההדרכה של אותו מחזור, לרבות צילומי הווידאו של השיעורים. 

בין אם תשתתפו בקורס זה כקורס ציבורי או כקורס פרטי אשר מועבר בחברת הייטק מסוימת אשר הזמינה את העברתו, אנחנו מבטיחים לספק את שירות ההדרכה מכל הלב. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences