השוואה בין Scala, Kotlin ו-Java

Three Programmers with Laptop
בחברות רבות שוקלים להתקדם ולעבור מ-Java ל-Kotlin או ל-Scala. לעיתים עדיף להימנע, ולהישאר עם Java. הסמינר שפיתחנו לאחרונה יוכל לסייע בקבלת ההחלטה.

Share This Post

הבחירה בשפה המתאימה ביותר

בדומה לשאלות ולהתלבטויות דומות אחרות בפיתוח תוכנה, השאלה שצריכה להישאל איננה מהי השפה הטובה ביותר. השאלה שצריכה להישאל היא מהי השפה המתאימה ביותר. 

השוואה מפורטת של השפות Kotlin, Java ו-Scala

אנו מפתחים סמינרים מקצועיים עבור מפתחי תוכנה ועבור מנהלים אשר נדרשים לקבל החלטות בתחום. אחד הסמינרים שפיתחנו לאחרונה עבור מנהלים, מספק השוואה מפורטת ויסודית בין שלוש השפות: Java, Scala ו-Kotlin. ניתן להזמין את העברתו של הסמינר בחברה אשר מעוניינת בהשוואה זו. ניתן לשלב בהעברתו של הסמינר שירותי ייעוץ משלימים. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

Scala Programming Cheat Sheet
כללי

שימוש ב-Cheat Sheet של Scala

השימוש ב-Cheat Sheet יכול לסייע בתהליך הלמידה. ניתן לייצור Cheat Sheet בעצמנו וניתן להשתמש ב-Cheat Sheets אשר נוצרו על ידי אחרים.

Scala Programming Course
Scala

המתודות foldLeft ו-foldRight של List

כל אחת מהמתודות foldLeft ו-foldRight מקבלת בעת הפעלתה פונקציה וערך התחלתי, ומתחילה לעבור על כל הערכים בסדרה הנתונה. בכל פעם שהפונקציה שנשלחה מופעלת, נשלחים אליה הערך הבא ברשימה והערך שהוחזר בהפעלה הקודמת. בהפעלה הראשונה של הפונקציה שנשלחה היא מקבלת את הערך ההתחלתי שששלחנו לפונקציית ה-fold ואת הערך הראשון ברשימה.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences