הכנס הבינלאומי XtremeJ 2023

Conference Banner
הכנס XtremeJ מתמקד בשפת התכנות Java ובשפות תכנות אחרות אשר מתבססות עליה. הכנס מתקיים אונליין ונוטלים בו חלק מרצים ומפתחים מרחבי העולם.

Share This Post

הכנס XtremeJ לשפת התכנות Java

הכנס המקצועי XtremeJ מתמקד בשפת התכנות Java. הוא יתקיים ביום שלישי ה-7 בנובמבר, 2023. בכנס ישתתפו מפתחים ומרצים מרחבי העולם. צילומי הווידאו שיופקו יפורסמו בערוץ היוטיוב של XtremeJ. 

כנסים בינלאומיים אחרים בהפקת life michael

הכנסים שמופקים על ידי life michael כוללים את XtremeJ, XtremeJS ו-XtremePython. הכנס XtremeJS מתמקד בשפת התכנות JavaScript. הכנס XtremePython מתמקד בשפת התכנות Python.

אפשרויות למתן חסויות בכנסים הבינלאומיים שאנו מפיקים

קיימות אפשרויות רבות למתן חסות לכנסים הבינלאומיים שאנו מפיקים. לפרטים נוספים מומלץ לבקר באתרים של הכנסים ומומלץ לפנות במייל לכתובת info@lifemichael.com

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

Scala Programming Cheat Sheet
כללי

שימוש ב-Cheat Sheet של Scala

השימוש ב-Cheat Sheet יכול לסייע בתהליך הלמידה. ניתן לייצור Cheat Sheet בעצמנו וניתן להשתמש ב-Cheat Sheets אשר נוצרו על ידי אחרים.

Scala Programming Course
Scala

המתודות foldLeft ו-foldRight של List

כל אחת מהמתודות foldLeft ו-foldRight מקבלת בעת הפעלתה פונקציה וערך התחלתי, ומתחילה לעבור על כל הערכים בסדרה הנתונה. בכל פעם שהפונקציה שנשלחה מופעלת, נשלחים אליה הערך הבא ברשימה והערך שהוחזר בהפעלה הקודמת. בהפעלה הראשונה של הפונקציה שנשלחה היא מקבלת את הערך ההתחלתי שששלחנו לפונקציית ה-fold ואת הערך הראשון ברשימה.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences