שירותי הדרכה למפתחי תוכנה בחברות הייטק

guy two girls computer banner
אנו מספקים שירותי הדרכה למפתחי תוכנה ברמה הגבוהה ביותר. מכל הלב. יש לנו חיבה גדולה לשפות תכנות מתקדמות כגון סקאלה, קוטלין וסוויפט.

Share This Post

הדרכה ברמה הגבוהה ביותר

אנו אוהבים להדריך, ובעיקר כשמדובר בהדרכה למפתחי תוכנה מוכשרים במיוחד (טאלנטס). אנו מדריכים מכל הלב ואף מעבר לכך. כדי ללמוד יותר על מאפייני ההדרכה שלנו מומלץ לצפות במצגת שזמינה בקישור https://tinyurl.com/lifemichaelpremiumcorptraining.

הדרכה מותאמת באופן מירבי

אנו שואפים לשיפור תמידי, וכחלק מכך פיתחנו את המתודולוגיה Extreme Blended. באמצעות מתודולוגיה זו אנו משפרים באופן משמעותי במיוחד את היחד עלות תועלת בשירותי ההדרכה שאנו מספקים. 

קורסים וסמינרים שפיתחנו

באתר life michael ניתן למצוא מידע מפורט על הקורסים ועל הסמינרים שאנו מעבירים, לרבות הקורסים האסינכרוניים שזמינים ב-Udemy וב-life michael academy

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

Scala Programming Cheat Sheet
כללי

שימוש ב-Cheat Sheet של Scala

השימוש ב-Cheat Sheet יכול לסייע בתהליך הלמידה. ניתן לייצור Cheat Sheet בעצמנו וניתן להשתמש ב-Cheat Sheets אשר נוצרו על ידי אחרים.

Scala Programming Course
Scala

המתודות foldLeft ו-foldRight של List

כל אחת מהמתודות foldLeft ו-foldRight מקבלת בעת הפעלתה פונקציה וערך התחלתי, ומתחילה לעבור על כל הערכים בסדרה הנתונה. בכל פעם שהפונקציה שנשלחה מופעלת, נשלחים אליה הערך הבא ברשימה והערך שהוחזר בהפעלה הקודמת. בהפעלה הראשונה של הפונקציה שנשלחה היא מקבלת את הערך ההתחלתי שששלחנו לפונקציית ה-fold ואת הערך הראשון ברשימה.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences