מציאת עבודה ב-React.js

תמונה של ריאיון עבודה - קורסים בפיתוח תוכנה
באמצעות הקבוצה FED Jobs in Israel ניתן למצוא עבודה במגוון גדול של תחומים ב-FED. הקבוצה מיועדת גם למפתחים וגם למגייסים.

Share This Post

פרדוקס המחסור במפתחי תוכנה

מצד אחד אנו שומעים על סטודנטים ובוגרים של לימודים לתואר ראשון במדעי המחשב שלא מצליחים למצוא עבודה בפיתוח תוכנה, ומצד שני אנו שומעים על חברות רבות שלא מצליחות לאייש משרות בפיתוח תוכנה. בפוסט פרדוקס המחסור במתכנתים שהתפרסם באתר של life michael (בעברית) אני מתאר את הגורמים לפרדוקס זה. 

הקושי במציאת המשרה הראשונה בפיתוח תוכנה

בחברות הייטק רבות מפרסמים משרות בפיתוח תוכנה אשר מיועדות לבעלי ניסיון בלבד. מציאת המשרה הראשונה בפיתוח תוכנה ללא ניסיון מאד קשה. בפוסט מציאת המשרה הראשונה בפיתוח תוכנה שפרסמתי באתר של life michael (בעברית) אני מסביר מה בכל זאת ניתן לעשות. בכל מה שנוגע למציאת המשרה הראשונה בפיתוח צד לקוח פרסמתי באתר של הקורס Front End Development את הפוסט מציאת המשרה הראשונה ב-FED, ופירטתי בו את הפעולות שניתן לבצע כדי למצוא את המשרה הראשונה בפיתוח צד הלקוח. 

מציאת עבודה בפיתוח תוכנה באמצעות React.js

בקבוצה שהקמנו בפייסבוק בשם FED Jobs in Israel ניתן למצוא משרות בפיתוח תוכנה באמצעות React.js. פרט לקבוצה זו, הקמנו קבוצות נוספות כדי לסייע במציאת עבודה בתחומים אחרים בפיתוח תוכנה. ניתן למצוא את רשימת הקבוצות שהקמנו בפוסט קבוצות למציאת עבודה שפרסמתי באתר של life michael (בעברית). 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

Women with Headphones Programmer Banner
JavaScript

הקבוצה JavaScript Developers ב-Facebook

הצטרפו לקבוצה הבינלאומית למפתחי JavaScript שאנו מנהלים בפייסבוק. בקבוצה כבר כ-30000 מפתחי תוכנה מרחבי העולם. הקבוצה מתנהלת באנגלית.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences