קיצור הקורס ל-70 שעות והוזלתו

laptop with calculator and the pricing text - banner
אחד המאפיינים של קורס אפקטיבי הוא יעילותו בהשגת המטרה. בחרנו לקצר את משך הקורס כדי לאפשר את ההגעה למטרה בפרק זמן קצר יותר.

Share This Post

מהי מטרת הקורס React.js Fundamentals?

מטרת הקורס React.js Fundamentals היא להקנות את היכולת ואת הכלים למשתתפי הקורס לפתח את צד הלקוח באמצעות הספריה React.js. 

התמקדות באופן יסודי ומפורט בספריה React.js

בחרנו להגדיר את דרישות הקדם של הקורס ולהתנות את הרישום בידע מוקדם ב-JavaScript. כמו כן, כדי לאפשר עדיין לכל מי שאין לו ידע מוקדם ב-JavaScript להירשם לקורס אנו מאפשרים לחסרי הידע המוקדם ב-JavaScript לרכוש את הידע החסר באמצעות הקורס תיכנות בג'אווה סקריפט באתר life michael academy. למסיימים בהצלחה את הקורס תיכנות בג'אווה סקריפט תינתן האפשרות להירשם לקורס React.js Fundamentals. כיוון שאוכלוסיית התלמידים בקורס הטרוגנית (הרקע שיש למשתתפי הקורס ב-JavaScript איננו אחיד) שני המפגשים הראשונים של הקורס מוקדשים ליישור קו ב-JavaScript. שאר המפגשים מתמקדים ב-React.js, למעט שני מפגשים אשר מתמקדים ב-Redux, ספריה פופולרית שמפתחי React.js בדרך כלל משתמשים בה. את הסילבוס של הקורס ניתן למצוא בקישור https://tinyurl.com/lifemichaelreactjs. כעת, כשהקורס מתמקד ב-React.js הצלחנו גם לקצר אותו ל-14 מפגשים בלבד, ובהתאמה לכך גם להוזיל אותו. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

התעדכנו בחידושים הטכנולוגים

פוסטים נוספים

karate and software development
טכנולוגיות למידה

קווי הדימיון שקיימים בין קראטה ופיתוח תוכנה

קיימים קווי דימיון רבים בין אמנות הלחימה לבין פיתוח תוכנה. ההיכרות עם קווי דימיון אלה יכולה להעצים כל מפתח תוכנה אשר נמצא בתהליך התפתחות מקצועי אינסופי.

javascript functions coding exercises
כללי

הקורס Functions in JS [Coding Exercises] ביודמי

הוספנו תרגילים נוספים לקורס Functions in JS [Coding Exercises]. הקורס כולל כעת למעלה מ-70 תרגילים שבהם יש לכתוב קוד אשר נבדק מייד עם הגשתו.

הזנק את העסק שלך!

נשמח להיפגש לקפה!

life michael academy asynchronous online courses

Java | Python | JavaScript | TypeScript

Update cookies preferences